شبکه

خدمات ما

Exchange

یک ایمیل سرور بسیار قدرتمند و پایدار است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است. اکسچنج سرور وظيفه‌ي ارائه‌ي سرويس‌هاي همكاري نظير ایمیل مديريت تقويم‌ها و…

ادامه

(DRP (Disaster Recovery Plan

یکی از اتفاقات ناگوار برای هر سازمان از دست دادن سرویس های در حال اجرا بر اثر عوامل محیطی و طبیعی است (عواملی همچون زلزله، سیل و …). متخصصین شرکت لناوا…

ادامه

Virtualization

در علم کامپیوتر، مجازی‌سازی (Virtualization) به ساخت نمونه مجازی (غیر واقعی) از مواردی مثل پلتفرم سخت‌افزاری، سیستم عامل، وسایل ذخیره سازی و یا منابع شبکه، گفته می‌شود.

ادامه

Passive

از مهمترین مسایل در اجرای کارهای پسیو استفاده بهینه از تجهیزات موجود ، طراحی استاندارد به همراه نقشه کامل و جامع جهت پیاده سازی و برآورد نیازهای مشتری با کمترین متریال و…

ادامه

Cisco

طراحی شبکه ای در دسترس و با سرعت و امنیت بالا یکی از تخصص های اصلی ما می باشد. با توجه به نیاز روز افزون به سرعت و پایداری، و همچنین افزایش سرعت دسترسی به اینترنت…

ادامه

Skype

نرم افزاری است که امکان تعامل صوتی، تصویری و نوشتاری را بین همکاران یک مجموعه فراهم می کند سرویس اسکایپ سازمانی در کلود اورست ارایه می شود.

ادامه

تیم
حرفه ای ما !

کنار هم جمع شدن اغاز است
کنار هم ماندن پیشرفت است
با هم کار کردن موفقیت است

محصولات مرتبط

ارائه سرویس های مایکروسافت

و مزایای آن ها

سرویس Active Directory شبکه

اکتیودایرکتوری (AD) یک سرویس برای مدیریت منابع شبکه است که توسط شرکت مایکروسافت و به منظور کار در محیط‌های ویندوزی تهیه شده است.

هدف اصلی آن فراهم کردن سرویسی متمرکز برای احراز هویت (Authentication) و تعیین مجوزها (Authorization) برای کامپیوترهای ویندوزی می‌باشد. اکتیودایرکتوری همچنین امکان تعیین سیاست‌ها، نصب نرم‌افزارها و اعمال به‌روز رسانی‌های مهم را برای مدیران شبکه (Administrator) فراهم می‌کند.

ادامه

سرویس DFS در شبکه

قابلیتی است که به وسیله آن می توان تمام منابع اشتراکی بر روی شبکه را در درون یک ریشه که به وسیله شبکه و توسط کاربران قابل دیدن است به اشتراک گذاشت.

به این وسیله کاربران می توانند توسط لینک هایی که در درون این ریشه اشتراکی قرار داده می شود به محل اصلی(یا محل های اصلی) آن منابع وصل شوند.

ادامه

سرویس WSUS

در سال های اخیر شاهد آن بوده ایم که ادارات، سازمان ها و شرکت ها برای خرید نسخه های مختلف آنتی ویروس هزینه های میلیونی متقبل می شوند تا به نوعی از شبکه و رایانه های خود در مقابل ویروس ها، تروجان ها و کرم ها محافظت کنند.

این در حالی است که یک عنصر اساسی و مهم در زمینه امنیت را در نظر نمی گیرند، و آن امنیت سیستم عامل است. نرم افزارهای آنتی ویروس هر قدر هم پیشرفته و به روز باشند نمی توانند بعضی از داده های منتقل شده بین قسمت های مختلف رایانه و یا اینترنت با رایانه را کنترل کنند.

ادامه

شبکه

مزایای سرویس Active Directory شبکه

 • تمرکز منابع و مدیریت امنیت
 • دسترسی به منابع سراسری فقط با یک بار وارد شدن
 • تحمل خطا و رعایت افزونگی

مزایای استفاده از DFS در شبکه

فولدر های share شده در سطح شبکه به صورت سلسله مراتبی توسط DFS Root ایجاد می شود. با این وصف دسترسی کاربران به فولدر ها و فایل را تسهیل می کند.

با Replicate شدن فولدر های share شده Fault Tolerance را برایمان فراهم می کند که این کار با استفاده از سرویس FRS انجام می شود. Load Balancing می تواند با توزیع فولدر ها در سرتاسر سرورهای موجود در شبکه ایجاد شود.

ادامه

مزایای استفاده از WSUS

 • مدیریت آسان کلیه رایانه های متصل به شبکه برای بروز رسانی سیستم عامل
 • صرفه جویی در مصرف پهنای باند (دریافت یک نسخه و انتشار آن در کل سیستم های سازمان)
 • انتشار بروز رسانی های جدید بر روی رایانه ها و سرورهای سازمان
 • دریافت کلیه pach ها و سرویس پک های محصولات مایکروسافت و مدیریت آن بر روی یک سرور
 • دسترسی دائمی به آخرین بروزرسانی های سیستم عامل بدون نیاز به اینترنت
 • افزایش سرعت در بروزرسانی سیستم عامل ها در تمام کلاینت ها
 • افزایش ضریب امنیت شبکه با توجه به بروز رسانی سیستم عامل ها
 • صرفه جوبی در زمان مدیر شبکه
 • به روزرسانی خوکار نرم افزارهای مربوط به شرکت مایکروسافت

ادامه

شبکه

خدمات ما

ایجاد ارتباط بین دو نقطه از سازمان با استفاده از تجهیزات Wireless و به صورت PTP این امکان را به شما می دهد تا با صرف هیچ هزینه مخابراتی و تنها با خرید تجهیزات و نصب آنها در نقاط اتصال ارتباطی امن و اختصاصی با سرعت انتقال مناسب داشته باشید .

ایجاد و راه اندازی سرویس های SQL Server و Tuning دیتابیس های با مقیاس بزرگ به چابک سازی سازمان شما کمک کرده و از بروز خطا در سیستم های مختلف جلوگیری کند.

ایجاد ارتباط بین دو نقطه از سازمان با استفاده از تجهیزات Wireless و به صورت PTP این امکان را به شما می دهد تا با صرف هیچ هزینه مخابراتی و تنها با خرید تجهیزات و نصب آنها در نقاط اتصال ارتباطی امن و اختصاصی با سرعت انتقال مناسب داشته باشید.

با بزرگ شدن سازمان ها نیاز به افزایش داده روز به روز بیشتر می شود. با استفاده از سرویس های فوق این نیاز هرچه بیشتر مرتفع می گردد. همچنین ریسک از دست دادن داده بر اثر خرابی تجهیزات ذخیره ساز را کاهش داده و پایداری داده را به همراه خواهد داشت.

راه اندازی انواع سیستم های مانیتورینگ شبکه و تجهیزات شبکه ای

توانایی برطرف کردن مشکلات شبکه ای در کسری از ثانیه و بدون از دست دادن زمان یکی از مسایل حائز اهمیت می باشد. مهندسین ما با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا این امکان را فراهم می کند تا به محض وقوع رویداد، شما را مطلع و اطلاعات مورد نیاز را به شما نمایش دهد.

مانیتورینگ

ارائه راهکار های پشتیبان گیری

اغلب سازمان ها برای نگهداری اطلاعات اهمیت ویژه ای قائل هستند، بدین منظور جهت جلوگیری از فقدان اطلاعات راه حل پشتیبان گیری ارائه و اجرا می گردد. همچنین در مواردی که اخیرا تعداد آنها رو به افزایش است انتشار مخرب های فایل از جمله بدافزار کرم و یا باج گیر ها باعث می شوند اطلاعات به کلی از دسترس خارج گردند و غیر قابل استفاده شود، پشتیبان گیری این اطمینان را به شما خواهد داد که در صورت بروز هر اتفاقی اطلاعات شما محفوظ و در دسترس است.

پشتیبان گیری

راهکارهای دورکاری (Citrix)

در سازمان هایی که شبکه به صورت Centralize طراحی گردیده اغلب برای ارتباطات شعب دچار کندی می گردند و یا جهت استفاده نرم افزارهای سازمانی با محدودیت روبرو هستند. با استفاده از نرم افزار سیتریکس این مشکل به حداقل خواهد رسید و اجازه دسترسی به نرم افزارهای داخل سازمان به تعداد افراد مورد نظر از هر مکانی فراهم خواهد شد. همچنین در راستای کاهش هزینه ها و روند روز افزون آن میتوانید تنها با نصب یک افزونه کاربر به سرور و یا اطلاعاتی که مد نظر شماست دسترسی داشته باشد ویا حتی در ایام مرخصی و یا مامویت به پیشبرد اهداف شرکت شما کمک کند.

نظرات