۱۸ دی

افشای اسناد تازه از جاسوسی «سیا» در فضای مجازی

اویکی‌لیکس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «د امبو قابلیتی است که می تواند پروسه‌هایی که از وب کم ها استف اده می کنند را معلق (متوقف) کند و هر ویدئوی ضبط شده که د ر رایانه های کاربران هدف می تواند (به کاربران) دسترسی فیزیکی بدهد را مختل کند».

ادامه
۱۷ دی

این نقاشی ها نشلن میدهد که چطور اعتیاد به نکنولوژی آسیب زا است

تصویرساز فرانسوی «جین ژولین» نکته‌های اعتیاد به تکنولوژی را در این نقاشی‌ها به تصویر کشیده است. تکنولوژی‌ای که هر روز بیش‌تر از دیروز روی ما و سبک زندگی‌هایمان تاثیر می‌گذارد. اما انگار تاثیرات منفی استفاده از آن‌ها بیش‌تر از تاثیرات مثبت آن است.

ادامه
۱۶ دی

امواج WiFi و احتمال سرطان

زمانی که تکنولوژی وای فای اولین بار به دنیای اینترنت وارد شد، از همان زمان محققان هم دست به کار شدند و شروع به تحقیق بر روی آثار منفی آن بر زندگی انسان کردند. طبق آخرین تحقیقات سردرد، خستگی، اخ تلالات خواب و استرس می‌توانند تحت تاثیر امواج وای فای به وجود بیایند.

ادامه
۱۰ دی

انوشه انصاری، سرمایه‌گذار سیلیکون ولی شد

کمپانی متعلق به انوشه انصاری، نخستین زن مسافر فضایی خصوصی جهان، طی یک معامله بزرگ، شرکتی را در سیلیکون ولی خریداری کرد. به این ترتیب به مجموعه چهره های شناخته شده صنعت فن آوری...

ادامه
۹ دی

توصیه‌هایی برای مدیریت بهتر زمان

شما همیشه در عجله هستید، و هرگز به اندازه کافی کار انجام نمی‌دهید و وقت کم می‌آورید؟ اگر کمبود زمان امروزه یکی از اساسی‌ترین عوامل اضطراب باشد، اصولی هم وجود دارد که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. در این‌جا ما به شما توصیه‌هایی کاربردی برای مدیریت زمان ارائه می‌کنیم.

ادامه
۸ دی

چند حقیقت ساده درباره «سلفی»

استفاده از سلفی آن طور که امروزه از آن صحبت می‌کنیم به سال ۲۰۰۴ و سایت فلیکر بر می‌گردد. ۲- از ۱۸۸۰ مردم شروع به گرفتن سلف‌پرتره از خود کردند، این دوره‌ای بود که سلف-تایمر به دوربین‌های عکاسی آمد. ۳- در کره، سلبریتی‌ها عکس‌های سلفی که می‌گیرند را سلکا می‌نامند.

ادامه
۲۹ اذر

"طبیعت زنده" سرآمد شرکت‌های حوزه دیجیتال معرفی شد

اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی و نظرسنجی سرآمدی دیجیتال با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، حمایت سازمان...

ادامه
۲۸ اذر

علت حضور دولتمردان در شبکه‌های اجتماعی چیست؟

از آغاز فعالیت‌های انتخابی که به پیروزی دولت فعلی منجر شد کاندیداهای مختلفی در شبکه‌های اجتماعی حضور داشتند. این مسئله از یک سو موجب...

ادامه
۱۵ اذر

کامپیوتر به پوست آسیب می‌زند

گردن درد، گرفتگی مدام عضلات و دردهای همیشگی کمر، ازدردهای روزمره کارمندان امروزی ست اما ممکن است اطلاع نداشته باشید که اشعه‌های منتشر شده از کامپیوترتان هم برای پوست‌ زیان‌آورند.

ادامه