نرم افزار

خدمات ما


طراحی مدیریت کسب و کار

مکانیزه کردن فرایندها با استفاده از ابزار BPMS، BPMS مخفف Business Process Management System می باشد. BPM رویکردی است سیستماتیک به منظور هر چه کارا نمودن ...

ادامه
Power BI

دیگر زمان ارسال اطلاعات از طریق فایلهایی مانند اکسل به سر رسیده است و به جای آن استفاده از ابزارهای پیشرفته و هوشمند مانند Power BI می تواند تحلیل حجم عظیمی از داده ها...

ادامه
SSRS

از آنجایی که SSRS یکی از سرویس های مجموعه SQL Server است، بنابراین، قاعدتا این نرم افزار مبتنی بر سرور کار می کند و داده‌های خود را از دیگر اجزاء SQL Server دریافت خواهد کرد.

ادامه
QlikView

زمانی ایجاد داشبورد ها و تجزیه و تحلیل داده ها برای هر خروجی چند ماه طول می کشید، و سرعت تصمیم گیری سازمانی را پایین می آورد اما با کلیک ویو qlikView می توان آن را در چند دقیقه انجام داد.

ادامه
داشبوردهای مدیریتی

در سیستم های اطلاعات مدیریت، داشبورد، ارائه گرافیکی مهم ترین اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.

ادامه
SSIS

SSIS یا SQL Server Integration Services یکی از سرویس‌های سودمند SQL Server است که وظیفه آن فراهم کردن زیر ساختی برای تبدیل داده‌ها از یک ساختار به ساختار دیگر است. .ابزاری است که برای اجرای عملیات های ETL مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه

تیم
حرفه ای ما !

کنار هم جمع شدن اغاز است
کنار هم ماندن پیشرفت است
با هم کار کردن موفقیت است

تیم ما

SSIS

SQL Server Integration Service

سرویس‌های یکپارچه‌سازی مایکروسافت

سرویس‌های یکپارچه‌سازی مایکروسافت، پلتفرمی برای ایجاد یکپارچه‌سازی داده‌ها در سطح سازمانی و راهکارهای انتقال داده‌ها می‌باشد. از این سرویس‌ها به منظور... ادامه

کسب‌وکار استفاده می‌شود و برای این کار می‌توان از روش‌هایی از قبیل کپی یا دانلود نمودن فایل‌ها، ارسال ایمیل در پاسخ به رویدادها، به‌روزرسانی پایگاه‌داده، پاکسازی داده‌ها و انجام داده‌کاوی و مدیریت Object و داده‌های SQL Server استفاده نمود.

ویژگی ها

سرویس‌های یکپارچه‌سازی دارای مجموعه‌ای غنی از Taskها و تبدیل‌ها به صورت Built-In می‌باشند که در واقع ابزاری برای ساختن Packageها هستند. ادامه

کار اصلی آن‌ها سرویس‌دهی به Run نمودن و مدیریت Packageها می‌باشد. می‌توان از ابزار Integration Service گرافیکی برای ایجاد راهکار استفاده نمود که نیاز به هیچگونه کدنویسی ندارد و یا اینکه می‌توان Object Model گسترده‌ی Integration Serviceها را به منظور ایجاد Packageهای برنامه‌نویسی، تنظیم نمود و Taskهای سفارشی و سایر Package Objectها را کد‌گذاری کرد.

تجمیع داده‌ها

سرویس یکپارچه‌سازیِ SQL Server 2012 شرکت مایکروسافت یا به اختصار SSIS، امکان انجام فرآیند ETL از هر نوع منبعِ داده، فارغ از اینکه سیستم مایکروسافت باشد یا نه... ادامه

کدگذاری برای سازمان‌ها فراهم می‌نماید. این سرویس از وارد کردن ساده‌ترین داده‌ها تا تغییرات پیچیده، یک رابط کاربر گرافیکی فراهم می‌نماید تا Packageها را بصورت سریع و منطقی ایجاد کرده و پیاده‌سازی نماید.


بهبود بهره‌وری Developerها

سرویس (SQL Server Integration Services (SSIS برای Developerهای ETL یک رابط کاربر گرافیکی تهیه نموده تا بتوانند Packageها را از طریق رابط کاربری Drag-And-Drop... ادامه

کدگذاری برای سازمان‌ها فراهم می‌نماید. این سرویس از وارد کردن ساده‌ترین داده‌ها تا تغییرات پیچیده، یک رابط کاربر گرافیکی فراهم می‌نماید تا Packageها را بصورت سریع و منطقی ایجاد کرده و پیاده‌سازی نماید.

ویژگی‌های جدید SQL Server 2017

  • Scale Out: این ویژگی سبب توزیع سریع‌تر Package Executionهای SSIS در سراسر کامپیوترهای Worker و مدیریت Executionها و Workerها از یک کامپیوتر اصلی می‌شود.
  • ادامه
  • Integration Services روی Linux: می‌توان Packageهای SSIS را روی کاپیوترهای لینوکس اجرا نمود.
  • ارتقا قابلیت اتصال: با استفاده از اجزای به‌روزشده‌ی OData می‌توان به Feedهای Microsoft Dynamics AX Online و Microsoft Dynamics CRM Online متصل شد.

قابلیت ارتقاء به صورت Scale Out در SSIS

قابلیتSQL Server Integration Services Scale Out موجب اجرای Packageهای SSIS با عملکرد بالا به ‌وسیله توزیع Package Execution ها در میان چند کامپیوتر می‌شود. ادامه

بعد از تنظیم نمودن این قابلیت، می‌توان چندین Package Execution را به صورت همزمان در حالت Scale-Out از SQL Server Management Studio یا به اختصار SSMS اجرا نمود

My video

ویدیوی تبلیغاتی

"به زودی"

نرم افزار

خدمات ما


سرویس‌های یکپارچه‌سازی مایکروسافت، پلتفرمی برای ایجاد یکپارچه‌سازی داده‌ها در سطح سازمانی و راهکارهای انتقال داده‌ها می‌باشد. از این سرویس‌ها به منظور... ادامه کسب‌وکار استفاده می‌شود و برای این کار می‌توان از روش‌هایی از قبیل کپی یا دانلود نمودن فایل‌ها، ارسال ایمیل در پاسخ به رویدادها، به‌روزرسانی پایگاه‌داده، پاکسازی داده‌ها و انجام داده‌کاوی و مدیریت Object و داده‌های SQL Server استفاده نمود.

انتقال داده ها از دیگر دیتابیس های قدیمی نظیر Excel , Access, XML,CSV,Text Fileبه بانک SQL Server

ساخت گزارشات مالی (زیر سیستم های مختلف پرسنلی و دستمزد، بازرگانی،تولید،حسابداری مالی، انبار،خزانه داری ، فروش و ...) و نمایش گزارشات با استفاده از ابزار Crystal Report و Stimulsoft.

سرویس یکپارچه‌سازیِ SQL Server 2012 شرکت مایکروسافت یا به اختصار SSIS، امکان انجام فرآیند ETL از هر نوع منبعِ داده، فارغ از اینکه سیستم مایکروسافت باشد یا نه کدگذاری برای سازمان‌ها فراهم می‌نماید. این سرویس از وارد کردن ساده‌ترین داده‌ها تا تغییرات پیچیده، یک رابط کاربر گرافیکی فراهم می‌نماید تا Packageها را بصورت سریع و منطقی ایجاد کرده و پیاده‌سازی نماید.

داشبورد های مدیریتی


در سیستم های اطلاعات مدیریت، داشبورد، ارائه گرافیکی مهم ترین اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.

Power BI


  1. دسترسی سریعتر و راحتتر به اطلاعات
  2. سهولت استفاده
  3. کنترل دسترسی مطمئن و امنیت
  4. منحنی آموزش ساده
  5. پشتیبانی از تاریخ و تقویم هجری شمسی

Qlik view


کلیک ویو Qlik view یک راه حل جامع و انعطاف پذیر هوش تجاری است . این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند. کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می دهد. کلیک ویو Qlik view مجموعه نرم افزار کاملی در زمینه هوش کسب و کار (BI) است. سریع نصب می شود، یادگیری آن بسیار ساده است.