با سلام احتراما جهت استفاده و آموزش از پنل های اشتراکی موارد زیر را حتما مطالعه نمایید.

 

قوانین 

در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب کاربری خود اقدامات لازم را انجام دهید.

استفاده مکرر از یک وبینار برای چند جلسه مختلف در یک روز باعث مسدود شدن وبینار شما می شود.

طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در زمان برگزاری وبینار برای نمایش وب کم برگزار کننده موظف است شئونات اسلامی را رعایت نمایید. و مسئولیت این موضوع با برگزار کننده و یا مدرس می باشد

حداکثر تعداد وب کم برای مدرس و کاربران طبق پلن ها ارائه شده استفاده نمایید و محدودیت دوربین ها باز می باشد. چنانچه بیشتر از ظرفیت استفاده کنید بدون تذکر کلاس شما مسدود می شود.

پلن های اشتراکی پس از خرید قابل استرداد نمی باشند. مگر در موارد خاص.

برای برگزاری وبینار روی پلن های اشتراکی محدودیت بالاتر از تعداد خریداری شده وجود ندارد و کاربران بیشتر از تعداد می توانند در وبینار شرکت کنند. پس از ۲۴ ساعت چنانچه تعداد مشارکت کنندگان بالا بود نسبت به ارتقا پلن اقدام نمایید. در غیر این صورت پلن مسدود می شود.

مشکل سخت افزاری و نرم افزاری سیستم کامپیوتر و موبایل به عهده خود کاربر می باشد. لناوا تلاش می کند همواره مشکل را رفع کند

شرایط استرداد وجه 

در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد. چنانچه مشکل کمتر از حداقل سرعت زیر باشد هزینه استرداد می شود.

– حداقل سرعت اتصال برای برگزاری وبینار سرعت دانلود ۴ مگابیت و سرعت آپلود ۵۱۲ کیلو بیت می باشد.

– برای اشتراک گذاری وب کم و اشتراک صفحه نمایش Screen Shares حداقل سرعت دانلود ۴ مگابیت و آپلود ۲ مگابیت می باشد.

 

راهنما و آموزش

اطلاعات حساب کاربری مدیر سیستم قبلا برای شما ارسال شده است. لطفا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب کاربری خود اقدامات لازم را انجام دهید. نام کاربری و رمز عبور فقط برای شما می باشد.

برای آن که کاربران شما هم وارد وبینار بشوند نیازی نیست دسترسی حساب کاربری داشته باشند و به صورت مهمان می توانند وارد وبینار شوند. جهت بالا بردن امنیت ورود به وبینار خودتان می توانید از Pass Code استفاده نمایید. چنانچه می خواهید کاربران شما هم نام کاربری و رمز عبور داشته باشند یک فایل اکسل ایجاد نمایید و مشخصات (نام و نام خانوادگی – رمز عبور) را در آن فایل برای کارشناسان ما از طریق ایمیل info@lenava.ir ارسال نمایید.