خدمات هوش مصنوعی برای کسب و کارها

شرکت هوش مصنوعی گروه مهندسی لناوا

خدمات هوش مصنوعی برای کسب و کارهای موجود در بازار رقابت امروزی امر مهمی قلمداد شده و مجموعه‌های بی‌بهره از این علم و فناوری در مدت زمان کوتاه و تدریجی به فراموشی سپرده خواهند شد.

نقش لایه های مدیریتی در مشاغل مختلف غیرقابل انکار بوده و مهم‌ترین تصمیمات راهبردی مجموعه بر عهده این افراد خواهد بود. اتخاذ تصمیم صحیح از بین گزینه‌های پیش رو برای کسب سود بیشتر حائز اهمیت می باشد. این انتخاب درست تنها بر اساس گزارشات وی پیش بینی های حاصل از خدمات هوش مصنوعی به دست خواهد آمد.

هوش مصنوعی برای کسب و کار

سرویس‌های هوش مصنوعی در هر گروه و حوزه شغلی دارای ویژگی های مختص خود بوده و شرکت های مسلط به هوش مصنوعی توانایی کمک به این شرکت های را خواهند داشت.

در کشور ایران نیز شرکت هوش مصنوعی گروه مهندسی لناوا با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در ایجاد بستر مناسب مدیریتی منطبق بر فناوری روز دنیا گزینه مناسبی برای افزایش بهره‌وری و سودمندی مجموعه شما خواهد بود.

 

با هوش مصنوعی بیشتر آشنا شویم

گروه مهندسی لناوا

تصاویر سیستم هوش مصنوعی را می توانید در اسلایدهای زیر مشاهده بفرمایید.

اهمیت تحلیل داده ها بر اساس هوش مصنوعی

محصولات تولیدی و سود حاصل از ارائه خدمات هر مجموعه در بازه هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه ثابت بوده و توجه به نتایج حاصله از سود و زیان دوره‌های فروش گذشته حائز اهمیت است. مطالعه گزارشات حاصل از اطلاعات ثبت شده از عملکرد عامل‌های انسانی مجموعه و استقبال مشتریان از خدمات ارائه شده منجر به اتخاذ تصمیمات مناسب‌تری به نسبت دوره گذشته خواهد شد. اما نکات مهم در اهمیت تحلیل داده‌ها، میزان صحت و دقت اطلاعات ثبت شده در کنار اطمینان به چگونگی تامین گزارش نهایی است.
بسیاری از مجموعه‌ها کماکان با استفاده از عوامل انسانی در رده‌های میانی مدیریتی بهره برده و خطاهای عوامل انسانی سبب بروز اشکالات در گزارش پایانی خواهد شد. همچنین عدم ثبت درست اطلاعات به شکل دستی موجب مشکلاتی مثل: بایگانی اشتباه، دست بردن در اطلاعات، ارائه گزارشات اشتباه و تهیه نتایج خلاف واقع خواهد شد. از این رو برای ثبت دقیق، تحلیل داده‌ها و تصمیم‌گیری درست از سوی مدیران نیازمند تکیه بر خدمات هوش مصنوعی خواهید بود. با استفاده از چنین فناوری نوینی بسیاری از خطاها مشخص شده و با رفع آن‌ها، بروز نتایج مناسب را در پی خواهد داشت.

پیش بینی تحقق شاخص های عملکردی با هوش مصنوعی

با بهره‌مندی از فناوری روز دنیا و خدمات هوش مصنوعی نوع خاصی از سامانه هوشمند را برای کسب و کار خود فراهم سازید. با شخصی‌سازی بسیاری از پارامترهای موجود در حوزه فعالیت خود و ارائه اطلاعات دقیق به هوش مصنوعی مورد استفاده شاهد نتایج شگفت انگیزی خواهید بود. تمام اطلاعات در اختیار برنامه رایانه‌ای قرار گرفته و با انجام آنالیز طبق شاخص‌های عملکردی مشخص شده، برخی از حالت‌های احتمالی را در اختیار تیم مدیریتی قرار خواهد داد.

کاربردهای هوش مصنوعی در کسب و کار

در حال حاضر حدودی با اهمیت خدمات هوش مصنوعی در مشاغل آشنا شدید. اما در ادامه به صورت جزئی‌تر با نمونه‌های از کاربردهای سرویس‌های هوش مصنوعی برای کسب و کارها را به شما معرفی خواهیم نمود. هر کدام از کاربردها موجب افزایش بهره‌وری کار، کاهش دخالت نیروی انسانی و خطاهای حاصل از عوامل را در پی خواهند داشت.

پیاده‌سازی هر کدام از ۴ بخش مطرح شده در ادامه می‌تواند برای هر کدام از مشاغل متفاوت بوده و مشخص کردن شاخص‌ها در اجرای خدمات هوش مصنوعی تاثیرگذار خواهد بود.

اتوماسیون کسب و کار با استفاده از هوش مصنوعی

<pstyle=”color: white; line-height: 30px;”>شکل و فرآیند کلی فعالیت‌ها در تمام مجموعه‌ها به شکل سنتی توسط عوامل انسانی و ضوابط شفاهی صورت می گیرد. اما با به‌کارگیری از اتوماسیون کسب و کار متکی بر خدمات هوش مصنوعی شاهد افزایش دقت در ثبت اطلاعات تمامی بخش‌ها خواهید بود. همچنین از طرفی نهایت راندمان کاری پرسنل شاغل در مجموعه شما مشخص شده و در صورت بروز مشکلات امکان رجوع به اطلاعات موجود در سامانه هوش مصنوعی نیز وجود دارد. تکیه بر هوش انسانی در موارد زیادی موجب تجزیه و تحلیل اشتباه شده ولی خدمات هوش مصنوعی علاوه بر دقت، از سرعت تهیه گزارش بالاتری نیز برخوردار است.

کاربرد پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی (Natural Language Processing) که به اختصار NLP نامیده شده است. از شاخه‌های اصلی هوش مصنوعی بوده و به چگونگی انجام فعالیت‌های متکی بر فناوری بر اساس دستورات انسان است. به طور مثال با گفتن جمله “درب پارکینگ را باز کن” سیستم خدمات هوش مصنوعی از طریق حسگرهای صوتی، صدا را دریافت، به متن تبدیل کرده و سپس با استفاده از الگوریتم‌های از پیش تعیین شده دستور را به زبان ماشین تبدیل خواهد کرد.
در انتها در صورت اجرایی بودن دستور، با به‌کارگیری عملگرهای خاص موجب شروع حرکت موتور متصل به درب پارکینگ و باز شدن آن خواهد شد. مدیران شرکت‌های بزرگ با استفاده از چنین دستورات متکی بر پردازش زبان طبیعی توانایی مشاهده گزارشات بخش خاص در بازه زمانی مشخص در مجموعه خود را خواهند داشت. همچنین با بررسی محیط‌های شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها با نظرات کاربران آشنا شده و بدون نیاز به پرسنل اضافی در کنار سرعت و دقت شاهد تهیه گزارشات کاملی خواهید بود.

کاربرد پردازش تصویر در کسب و کارهای آنلاین

درصد زیادی از یادگیری انسان‌ها نیز از طریق مشاهده پیرامون اطراف خود بوده و پردازش تصویر نیز در حوزه خدمات هوش مصنوعی جایگاه خاصی برای خود پیدا کرده است. با استفاده درست این قسمت از هوش مصنوعی امکان تشخیص چهره پرسنل، بررسی اطلاعات هویتی مشتریان و حتی بررسی فضاهای خالی یا اشغال شده نیز میسر است. ربات‌های خاصی در کسب و کارهای آنلاین با بهره‌مندی از پردازش تصاویر وجود داشته و نمونه بارز آن نرم‌افزار موبایلی اینستاگرام است.
با توجه به سلیقه بازدیدکننده، خوراک اطلاعاتی را برای مخاطب تهیه کرده و ترغیب به حضور مجدد در فضای ارائه شده را برای اشخاص فراهم خواهد کرد. موتورهای جستجوگر نیز به همین شیوه عمل نموده و نتایج دلخواه کاربران را فراهم خواهند ساخت. حال شرکت‌های فعال در حوزه مشاغل آنلاین با استفاده ساختاری و صحیح، قابلیت رفع نیاز مشتریان در بازارهای هدف خود را داشته و در نهایت به کسب درآمد منجرب خواهد شد. از طرفی در بسیاری از مراکز مهم حفاظتی از این فناوری هوش مصنوعی در زمینه افزایش امنیت مجموعه کارایی دارد.

بینایی ماشین در خدمات خرده فروشی

بینایی ماشین در خدمات هوش مصنوعی با کاربرد پردازش تصاویر رابطه بسیار نزدیکی داشته و در بسیاری از موارد امکان جداسازی مباحث آن‌ها وجود ندارد. گاهاً در صنایع و مشاغل مختلف از عامل انسانی جهت بررسی روند صحیح کارکرد خط تولید استفاده شده و حتی احتمال خطای انسانی نیز در این زمینه وجود دارد. اما با بهره‌گیری از ویژگی بینایی ماشین و تعریف ساختار درست بر روی تصاویر تهیه شده به وسیله پردازش تصاویر امکان محول ساختن وظایف تکراری به هوش مصنوعی وجود دارد. کاهش درصد خطا، تداوم روند فعالیت و کاهش هزینه پرسنل از مهم‌ترین مزایا بینایی ماشین است.

کاربرد یادگیری عمیق در کسب و کارها

یادگیری عمیق هوش مصنوعی در واقع مانند کسب تجربه در عامل انسانی بوده و در دراز مدت از تکرار اشتباهات جلوگیری خواهد کرد. حال با تهیه خوراک اطلاعاتی دقیق و تفهیم بازار هدف، منابع سود رسان و قسمت‌های زیان دهنده در کنار نتایج حاصل از خدمات ارائه شده دوره‌های زمانی گذشته برای هوش مصنوعی، به نوعی تجارت گذشته را به مغز رایانه‌ای انتقال خواهید داد. با شبیه‌سازی حالت‌های جدید مشابه به سیستم خرید و فروش گذشته، تمام حالت‌های دارای سود و زیان را برای مدیران مشخص کرده و با بر طرف کردن قسمت‌های منفی شاهد افزایش بهره‌وری خواهید بود.

حل مشکلات پلتفرم های هوش مصنوعی شما

در حال حاضر استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای در ساده‌ترین حالات در کوچک‌ترین مشاغل نیز وجود دارد. با استفاده از خدمات ارائه شده شرکت لناوا در زمینه سرویس‌های هوش مصنوعی امکان ارتقاء سطح فناوری در کسب و کار خود را خواهید داشت. همچنین از طرفی بسیاری از تجهیزات به‌کار گرفته شده در هوش مصنوعی مربوط به تجهیزات کشورهای دیگر بوده و احتمال عدم سرویس‌دهی مناسب برای کاربران ایرانی نیز وجود دارد. با بومی‌سازی سرویس‌های مختلف حتی امکان بهره‌مندی از خدمات Outsourcing (برون سپاری) نیز برای مشتریان وجود خواهد داشت.

پردازش زبان طبیعی NLP

اجرای عملیات‌های رایانه‌ای و متکی بر فناوری روز دنیا تنها با صحبت کردن یا اشاره‌ها عمومی میسر است! خدمات ممتاز ارائه شده از سوی گروه مهندسی لناوا موجب بهره‌گیری ویژه از خدمات هوش مصنوعی برای کسب و کار مدنظر مشتری خواهد شد. تهیه گزارشات مالی، سفارشات، وضعیت فعالیت پرسنل، موجودی انبار و حتی تحلیل‌های خاص از رویکرد بازار را تنها با مکالمه معمولی انجام دهید. به‌کارگیری دستیارهای صوتی در سطح دنیا بسیار مرسوم بوده و حتی دیگر نیازی به عامل انسانی مسلط به سیستم‌های پردازشی نخواهد بود. افزایش سرعت، دقت و کارایی از اصلی‌ترین مزایا پردازش زبان طبیعی توسط شرکت لناوا برای مجموعه شما خواهد بود.

خدمات گروه مهندسی لناوا در حوزه هوش مصنوعی

هر کدام از مشاغل موجود در حوزه‌های مختلف به نحوی خاص و اختصاصی نیازمند به خدمات هوش مصنوعی هستند. اجرای دقیق و ارائه خدمات ویژه در حوزه هوش مصنوعی نیازمند تجربه عملی، علم روز، آشنایی با تحلیل کامل بازار هدف و آشنایی با ساختار مجموعه شما خواهد بود. گروه مهندسی لناوا بیش از ۱۵ سال اقدام به هوشمندسازی سیستم اجرایی حوزه‌های مختلف صنعتی، پزشکی، آزمایشگاهی و کسب و کارهای آنلاین در کنار دیگر مشاغل نموده است. در ادامه برخی از سرویس‌های اختصاصی شرکت لناوا برای شما عزیزان تشریح شده است.

یادگیری عمیق

رشد و توسعه بسیاری از شرکت‌ها با انجام فرآیندهای تکراری، سرعت بسیار کمی داشته و بخش مدیریتی مجموعه نیز از این امر بی‌اطلاع است! با تجزیه و تحلیل صحیح وضعیت سیستماتیک کسب و کارتان توسط گروه مهندسی لناوا با چنین روندهای تکراری حوزه فعالیت خود آشنا خواهید شد. با تخصیص انواع دستگاه اتوماتیک با توانایی یادگیری چگونگی انجام فعالیت روزانه و مستمر شاهد افزایش راندمان کاری و سود دهی خواهید بود. انجام محاسبات، تحلیل شغل مشتری، انتخاب فناوری لازم و به‌کارگیری شیوه‌های نوین از سوی تیم اجرایی در کیفیت کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

بینایی ماشین

مدیران جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در حوزه کسب و کار، صنایع، پزشکی، کشاورزی و هواشناسی نیازمند تفسیر دقیق سیستم هوش مصنوعی هستند. با تعیین چارچوب رفتاری مشخص بینایی ماشین، مسیر تحلیل داده‌های حاصل از پردازش تصویری شروع شده و گزارشات لازم به تیم مدیریتی داده خواهد شد. در صورت اجرای دقیق مولفه‌ها امکان پیش‌بینی وضعیت آینده بازار تا حدود زیادی نیز میسر بوده و حتی بسیاری از مشاغل صنعتی از بینایی ماشین در جهت کنترل خط تولید خود بهره خواهند برد. بینایی ماشین امری گسترده با پیچیدگی بالا بوده و تنها توسط گروه مهندسی شاخصی مثل شرکت لناوا به درستی انجام خواهد شد.

پردازش تصویر

پردازش تصویر در خدمات هوش مصنوعی برای مشاغل متکی بر فضای رسانه‌ای و آنلاین بسیار حائز اهمیت بوده و در صورت به‌کارگیری درست به رشد چند برابری مجموعه کمک خواهد نمود. رصد اطلاعات مشتریان بر اساس تصویر چهره آن‌ها و افزایش میزان امنیت سبب شده تا بسیاری از شرکت‌ها از انواع خدمات پردازش تصویر هوش مصنوعی بهره ببرند. همچنین با ذخیره داده‌های حاصل از جستجو کاربران از محصولات مختلف مرتبط با حوزه فعالیت مجموعه شما، امکان پیدا کردن بازار هدف مناسب را فراهم خواهد ساخت.

خدمات گروه مهندسی لناوا در حوزه هوش مصنوعی

شرکت‌های مختلف با وعده هوشمندسازی کسب و کار با مشتریان قراردادهای سنگین مالی بسته و پس از مدت کوتاهی هیچ حاصلی برای مجموعه مشتری نخواهد داشت. تنها استفاده از فناوری روز دنیا دلیلی بر کسب نتیجه مورد نظر نبوده و باید علم تحلیل بازار و اصول تنظیم ساختار مرتبط نیز وجود داشته باشد. گروه مهندسی لناوا متشکل از افراد با سابقه علمی و عملی فوق‌العاده گزینه مناسبی برای پیاده‌سازی هرگونه پردازش تصویر برای مجموعه مدنظر شما خواهد بود. همچنین با توجه به فعالیت بیش از ۱۵ سال این شرکت، امکان مشاهده رزومه قوی گروه لناوا جهت آسودگی‌خاطر بیشتر برای مشتریان وجود دارد.

آنچه که نیاز دارید را باهم میسازیم

هر کدام از مشاغل موجود در سراسر جهان نیازمند دانش، اطلاعات و ابزار مناسب برای اجرایی ساختن اهداف خود خواهد بود. خدمات هوش مصنوعی به معنایی ایجاد بستری مناسب جهت افزایش سوددهی، کارایی و عدم اتلاف وقت شرکت شما خواهد بود. با استفاده از خدمات هوش مصنوعی گروه مهندسی لناوا جهت بهره‌برداری از سرویس‌های شاخص حوزه فعالیت خود، چند قدم از رقبای خود جلو خواهید بود. از طریق پل‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه لناوا تماس گرفته و از خدمات مشاوره اختصاصی هوش مصنوعی در کسب و کار خود مطلع شوید.

توجیه استفاده از خدمات هوش مصنوعی

مدیریت مشاغل مختلف در حالت سنتی به کسب درآمد مناسب افراد معمولی منجر شده اما با گسترش دنیای تجارت و باز شدن درب‌های جهانی بیزینس باید به شکل جدی‌تر به مدیریت کسب و کار توجه شود. تا چند سال گذشته تعداد بالا پرسنل و کارمندان یک مجموعه ملاک بزرگ و قدرتمند بودن آن به‌شمار می‌رفت. اما در حال حاضر تنها کارایی سیستم و خروجی نهایی مد نظر کارشناسان و مدیران داخلی قرار گرفته و افزایش راندمان مجموعه تنها با کاهش خطای انسانی، افزایش سرعت تهیه گزارشات و تفسیرهای حیاتی حاصل از خدمات هوش مصنوعی میسر است.

اهمیت تحلیل داده ها بر اساس هوش مصنوعی

محصولات تولیدی و سود حاصل از ارائه خدمات هر مجموعه در بازه هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه ثابت بوده و توجه به نتایج حاصله از سود و زیان دوره‌های فروش گذشته حائز اهمیت است. مطالعه گزارشات حاصل از اطلاعات ثبت شده از عملکرد عامل‌های انسانی مجموعه و استقبال مشتریان از خدمات ارائه شده منجر به اتخاذ تصمیمات مناسب‌تری به نسبت دوره گذشته خواهد شد. اما نکات مهم در اهمیت تحلیل داده‌ها، میزان صحت و دقت اطلاعات ثبت شده در کنار اطمینان به چگونگی تامین گزارش نهایی است.
بسیاری از مجموعه‌ها کماکان با استفاده از عوامل انسانی در رده‌های میانی مدیریتی بهره برده و خطاهای عوامل انسانی سبب بروز اشکالات در گزارش پایانی خواهد شد. همچنین عدم ثبت درست اطلاعات به شکل دستی موجب مشکلاتی مثل: بایگانی اشتباه، دست بردن در اطلاعات، ارائه گزارشات اشتباه و تهیه نتایج خلاف واقع خواهد شد. از این رو برای ثبت دقیق، تحلیل داده‌ها و تصمیم‌گیری درست از سوی مدیران نیازمند تکیه بر خدمات هوش مصنوعی خواهید بود. با استفاده از چنین فناوری نوینی بسیاری از خطاها مشخص شده و با رفع آن‌ها، بروز نتایج مناسب را در پی خواهد داشت.

پیش بینی تحقق شاخص های عملکردی با هوش مصنوعی

با بهره‌مندی از فناوری روز دنیا و خدمات هوش مصنوعی نوع خاصی از سامانه هوشمند را برای کسب و کار خود فراهم سازید. با شخصی‌سازی بسیاری از پارامترهای موجود در حوزه فعالیت خود و ارائه اطلاعات دقیق به هوش مصنوعی مورد استفاده شاهد نتایج شگفت انگیزی خواهید بود. تمام اطلاعات در اختیار برنامه رایانه‌ای قرار گرفته و با انجام آنالیز طبق شاخص‌های عملکردی مشخص شده، برخی از حالت‌های احتمالی را در اختیار تیم مدیریتی قرار خواهد داد.

کاربردهای هوش مصنوعی در کسب و کار

تا اینجا مقاله تا حدودی با اهمیت خدمات هوش مصنوعی در مشاغل آشنا شدید. اما در ادامه به صورت جزئی‌تر با نمونه‌های از کاربردهای سرویس‌های هوش مصنوعی برای کسب و کارها را به شما معرفی خواهیم نمود. هر کدام از کاربردها موجب افزایش بهره‌وری کار، کاهش تعداد پرسنل انسانی و خطاهای حاصل از عوامل را در پی خواهند داشت. پیاده‌سازی هر کدام از ۴ بخش مطروحه در ادامه مقاله می‌تواند برای هر کدام از مشاغل متفاوت بوده و مشخص کردن شاخص‌ها در اجرای خدمات هوش مصنوعی تاثیرگذار خواهد بود.

اتوماسیون کسب و کار با استفاده از هوش مصنوعی

شکل و فرآیند کلی فعالیت‌ها در تمام مجموعه‌ها به شکل سنتی توسط عوامل انسانی و ضوابط شفاهی صورت می گیرد. اما با به‌کارگیری از اتوماسیون کسب و کار متکی بر خدمات هوش مصنوعی شاهد افزایش دقت در ثبت اطلاعات تمامی بخش‌ها خواهید بود. همچنین از طرفی نهایت راندمان کاری پرسنل شاغل در مجموعه شما مشخص شده و در صورت بروز مشکلات امکان رجوع به اطلاعات موجود در سامانه هوش مصنوعی نیز وجود دارد. تکیه بر هوش انسانی در موارد زیادی موجب تجزیه و تحلیل اشتباه شده ولی خدمات هوش مصنوعی علاوه بر دقت، از سرعت تهیه گزارش بالاتری نیز برخوردار است.

کاربرد پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی (Natural Language Processing) که به اختصار NLP نامیده شده است. از شاخه‌های اصلی هوش مصنوعی بوده و به چگونگی انجام فعالیت‌های متکی بر فناوری بر اساس دستورات انسان است. به طور مثال با گفتن جمله “درب پارکینگ را باز کن” سیستم خدمات هوش مصنوعی از طریق حسگرهای صوتی، صدا را دریافت، به متن تبدیل کرده و سپس با استفاده از الگوریتم‌های از پیش تعیین شده دستور را به زبان ماشین تبدیل خواهد کرد.
در انتها در صورت اجرایی بودن دستور، با به‌کارگیری عملگرهای خاص موجب شروع حرکت موتور متصل به درب پارکینگ و باز شدن آن خواهد شد. مدیران شرکت‌های بزرگ با استفاده از چنین دستورات متکی بر پردازش زبان طبیعی توانایی مشاهده گزارشات بخش خاص در بازه زمانی مشخص در مجموعه خود را خواهند داشت. همچنین با بررسی محیط‌های شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها با نظرات کاربران آشنا شده و بدون نیاز به پرسنل اضافی در کنار سرعت و دقت شاهد تهیه گزارشات کاملی خواهید بود.

کاربرد پردازش تصویر در کسب و کارهای آنلاین

درصد زیادی از یادگیری انسان‌ها نیز از طریق مشاهده پیرامون اطراف خود بوده و پردازش تصویر نیز در حوزه خدمات هوش مصنوعی جایگاه خاصی برای خود پیدا کرده است. با استفاده درست این قسمت از هوش مصنوعی امکان تشخیص چهره پرسنل، بررسی اطلاعات هویتی مشتریان و حتی بررسی فضاهای خالی یا اشغال شده نیز میسر است. ربات‌های خاصی در کسب و کارهای آنلاین با بهره‌مندی از پردازش تصاویر وجود داشته و نمونه بارز آن نرم‌افزار موبایلی اینستاگرام است.
با توجه به سلیقه بازدیدکننده، خوراک اطلاعاتی را برای مخاطب تهیه کرده و ترغیب به حضور مجدد در فضای ارائه شده را برای اشخاص فراهم خواهد کرد. موتورهای جستجوگر نیز به همین شیوه عمل نموده و نتایج دلخواه کاربران را فراهم خواهند ساخت. حال شرکت‌های فعال در حوزه مشاغل آنلاین با استفاده ساختاری و صحیح، قابلیت رفع نیاز مشتریان در بازارهای هدف خود را داشته و در نهایت به کسب درآمد منجرب خواهد شد. از طرفی در بسیاری از مراکز مهم حفاظتی از این فناوری هوش مصنوعی در زمینه افزایش امنیت مجموعه کارایی دارد.

بینایی ماشین در خدمات خرده فروشی

بینایی ماشین در خدمات هوش مصنوعی با کاربرد پردازش تصاویر رابطه بسیار نزدیکی داشته و در بسیاری از موارد امکان جداسازی مباحث آن‌ها وجود ندارد. گاهاً در صنایع و مشاغل مختلف از عامل انسانی جهت بررسی روند صحیح کارکرد خط تولید استفاده شده و حتی احتمال خطای انسانی نیز در این زمینه وجود دارد. اما با بهره‌گیری از ویژگی بینایی ماشین و تعریف ساختار درست بر روی تصاویر تهیه شده به وسیله پردازش تصاویر امکان محول ساختن وظایف تکراری به هوش مصنوعی وجود دارد. کاهش درصد خطا، تداوم روند فعالیت و کاهش هزینه پرسنل از مهم‌ترین مزایا بینایی ماشین است.

کاربرد یادگیری عمیق در کسب و کارها

یادگیری عمیق هوش مصنوعی در واقع مانند کسب تجربه در عامل انسانی بوده و در دراز مدت از تکرار اشتباهات جلوگیری خواهد کرد. حال با تهیه خوراک اطلاعاتی دقیق و تفهیم بازار هدف، منابع سود رسان و قسمت‌های زیان دهنده در کنار نتایج حاصل از خدمات ارائه شده دوره‌های زمانی گذشته برای هوش مصنوعی، به نوعی تجارت گذشته را به مغز رایانه‌ای انتقال خواهید داد. با شبیه‌سازی حالت‌های جدید مشابه به سیستم خرید و فروش گذشته، تمام حالت‌های دارای سود و زیان را برای مدیران مشخص کرده و با بر طرف کردن قسمت‌های منفی شاهد افزایش بهره‌وری خواهید بود.

حل مشکلات پلتفرم های هوش مصنوعی شما

در حال حاضر استفاده از سیستم‌های رایانه‌ای در ساده‌ترین حالات در کوچک‌ترین مشاغل نیز وجود دارد. با استفاده از خدمات ارائه شده شرکت لناوا در زمینه سرویس‌های هوش مصنوعی امکان ارتقاء سطح فناوری در کسب و کار خود را خواهید داشت. همچنین از طرفی بسیاری از تجهیزات به‌کار گرفته شده در هوش مصنوعی مربوط به تجهیزات کشورهای دیگر بوده و احتمال عدم سرویس‌دهی مناسب برای کاربران ایرانی نیز وجود دارد. با بومی‌سازی سرویس‌های مختلف حتی امکان بهره‌مندی از خدمات Outsourcing (برون سپاری) نیز برای مشتریان وجود خواهد داشت.

پردازش زبان طبیعی NLP

اجرای عملیات‌های رایانه‌ای و متکی بر فناوری روز دنیا تنها با صحبت کردن یا اشاره‌ها عمومی میسر است! خدمات ممتاز ارائه شده از سوی گروه مهندسی لناوا موجب بهره‌گیری ویژه از خدمات هوش مصنوعی برای کسب و کار مدنظر مشتری خواهد شد. تهیه گزارشات مالی، سفارشات، وضعیت فعالیت پرسنل، موجودی انبار و حتی تحلیل‌های خاص از رویکرد بازار را تنها با مکالمه معمولی انجام دهید. به‌کارگیری دستیارهای صوتی در سطح دنیا بسیار مرسوم بوده و حتی دیگر نیازی به عامل انسانی مسلط به سیستم‌های پردازشی نخواهد بود. افزایش سرعت، دقت و کارایی از اصلی‌ترین مزایا پردازش زبان طبیعی توسط شرکت لناوا برای مجموعه شما خواهد بود.

خدمات گروه مهندسی لناوا در حوزه هوش مصنوعی

هر کدام از مشاغل موجود در حوزه‌های مختلف به نحوی خاص و اختصاصی نیازمند به خدمات هوش مصنوعی هستند. اجرای دقیق و ارائه خدمات ویژه در حوزه هوش مصنوعی نیازمند تجربه عملی، علم روز، آشنایی با تحلیل کامل بازار هدف و آشنایی با ساختار مجموعه شما خواهد بود. گروه مهندسی لناوا بیش از ۱۵ سال اقدام به هوشمندسازی سیستم اجرایی حوزه‌های مختلف صنعتی، پزشکی، آزمایشگاهی و کسب و کارهای آنلاین در کنار دیگر مشاغل نموده است. در ادامه برخی از سرویس‌های اختصاصی شرکت لناوا برای شما عزیزان تشریح شده است.

یادگیری عمیق

رشد و توسعه بسیاری از شرکت‌ها با انجام فرآیندهای تکراری، سرعت بسیار کمی داشته و بخش مدیریتی مجموعه نیز از این امر بی‌اطلاع است! با تجزیه و تحلیل صحیح وضعیت سیستماتیک کسب و کارتان توسط گروه مهندسی لناوا با چنین روندهای تکراری حوزه فعالیت خود آشنا خواهید شد. با تخصیص انواع دستگاه اتوماتیک با توانایی یادگیری چگونگی انجام فعالیت روزانه و مستمر شاهد افزایش راندمان کاری و سود دهی خواهید بود. انجام محاسبات، تحلیل شغل مشتری، انتخاب فناوری لازم و به‌کارگیری شیوه‌های نوین از سوی تیم اجرایی در کیفیت کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

بینایی ماشین

مدیران جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در حوزه کسب و کار، صنایع، پزشکی، کشاورزی و هواشناسی نیازمند تفسیر دقیق سیستم هوش مصنوعی هستند. با تعیین چارچوب رفتاری مشخص بینایی ماشین، مسیر تحلیل داده‌های حاصل از پردازش تصویری شروع شده و گزارشات لازم به تیم مدیریتی داده خواهد شد. در صورت اجرای دقیق مولفه‌ها امکان پیش‌بینی وضعیت آینده بازار تا حدود زیادی نیز میسر بوده و حتی بسیاری از مشاغل صنعتی از بینایی ماشین در جهت کنترل خط تولید خود بهره خواهند برد. بینایی ماشین امری گسترده با پیچیدگی بالا بوده و تنها توسط گروه مهندسی شاخصی مثل شرکت لناوا به درستی انجام خواهد شد.

پردازش تصویر

پردازش تصویر در خدمات هوش مصنوعی برای مشاغل متکی بر فضای رسانه‌ای و آنلاین بسیار حائز اهمیت بوده و در صورت به‌کارگیری درست به رشد چند برابری مجموعه کمک خواهد نمود. رصد اطلاعات مشتریان بر اساس تصویر چهره آن‌ها و افزایش میزان امنیت سبب شده تا بسیاری از شرکت‌ها از انواع خدمات پردازش تصویر هوش مصنوعی بهره ببرند. همچنین با ذخیره داده‌های حاصل از جستجو کاربران از محصولات مختلف مرتبط با حوزه فعالیت مجموعه شما، امکان پیدا کردن بازار هدف مناسب را فراهم خواهد ساخت.

خدمات گروه مهندسی لناوا در حوزه هوش مصنوعی

شرکت‌های مختلف با وعده هوشمندسازی کسب و کار با مشتریان قراردادهای سنگین مالی بسته و پس از مدت کوتاهی هیچ حاصلی برای مجموعه مشتری نخواهد داشت. تنها استفاده از فناوری روز دنیا دلیلی بر کسب نتیجه مورد نظر نبوده و باید علم تحلیل بازار و اصول تنظیم ساختار مرتبط نیز وجود داشته باشد. گروه مهندسی لناوا متشکل از افراد با سابقه علمی و عملی فوق‌العاده گزینه مناسبی برای پیاده‌سازی هرگونه پردازش تصویر برای مجموعه مدنظر شما خواهد بود. همچنین با توجه به فعالیت بیش از ۱۵ سال این شرکت، امکان مشاهده رزومه قوی گروه لناوا جهت آسودگی‌خاطر بیشتر برای مشتریان وجود دارد.

آنچه که نیاز دارید را باهم میسازیم

هر کدام از مشاغل موجود در سراسر جهان نیازمند دانش، اطلاعات و ابزار مناسب برای اجرایی ساختن اهداف خود خواهد بود. خدمات هوش مصنوعی به معنایی ایجاد بستری مناسب جهت افزایش سوددهی، کارایی و عدم اتلاف وقت شرکت شما خواهد بود. با استفاده از خدمات هوش مصنوعی گروه مهندسی لناوا جهت بهره‌برداری از سرویس‌های شاخص حوزه فعالیت خود، چند قدم از رقبای خود جلو خواهید بود. از طریق پل‌های ارتباطی با کارشناسان مجموعه لناوا تماس گرفته و از خدمات مشاوره اختصاصی هوش مصنوعی در کسب و کار خود مطلع شوید.

توجیه استفاده از خدمات هوش مصنوعی

مدیریت مشاغل مختلف در حالت سنتی به کسب درآمد مناسب افراد معمولی منجر شده اما با گسترش دنیای تجارت و باز شدن درب‌های جهانی بیزینس باید به شکل جدی‌تر به مدیریت کسب و کار توجه شود. تا چند سال گذشته تعداد بالا پرسنل و کارمندان یک مجموعه ملاک بزرگ و قدرتمند بودن آن به‌شمار می‌رفت. اما در حال حاضر تنها کارایی سیستم و خروجی نهایی مد نظر کارشناسان و مدیران داخلی قرار گرفته و افزایش راندمان مجموعه تنها با کاهش خطای انسانی، افزایش سرعت تهیه گزارشات و تفسیرهای حیاتی حاصل از خدمات هوش مصنوعی میسر است.

درخواست مشاوره هوش مصنوعی

ایجاد پیش نیازهای دیتا در هوش مصنوعی

آشنایی با ساختار و سیستم کاری مجموعه امری مهم بوده و سپس باید بر اساس نیازها و اهداف مدیریتی نوع خاصی از خدمات هوش مصنوعی را به آن‌ها ارائه نمود. اما تمامی فناوری‌های متکی بر رایانه‌های هوشمند نیاز به اطلاعات و دیتای اولیه خواهند داشت. ثبت تمامی حالت‌های شکست و موفقیت پروژه‌های گذشته موجب افزایش یادگیری سیستم و قدرت پیش‌‌بینی هوش مصنوعی خواهد شد. این امر در ارائه نتایج گزارشات تحلیلی حائز اهمیت بوده و با یادآوری نکات اشتباه سبب اتخاذ بهترین تصمیم‌ها توسط کادر مدیریت خواهد شد.

ایجاد پیش نیازهای دیتا در هوش مصنوعی

آشنایی با ساختار و سیستم کاری مجموعه امری مهم بوده و سپس باید بر اساس نیازها و اهداف مدیریتی نوع خاصی از خدمات هوش مصنوعی را به آن‌ها ارائه نمود. اما تمامی فناوری‌های متکی بر رایانه‌های هوشمند نیاز به اطلاعات و دیتای اولیه خواهند داشت. ثبت تمامی حالت‌های شکست و موفقیت پروژه‌های گذشته موجب افزایش یادگیری سیستم و قدرت پیش‌‌بینی هوش مصنوعی خواهد شد. این امر در ارائه نتایج گزارشات تحلیلی حائز اهمیت بوده و با یادآوری نکات اشتباه سبب اتخاذ بهترین تصمیم‌ها توسط کادر مدیریت خواهد شد.

درخواست مشاوره هوش مصنوعی