به گروه مهندسی لناوا خوش آمدید!

طراحی سایت

خدمات ما

سایت دینامیک یا پویا (Dynamic Website)

در طراحی سایت و طراحی پرتال افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند،می توانند محتوای سایت های دینامیک را بعد از طراحی تغییر دهند.

ادامه

پرتال ها (Portals)

در طراحی سایت و پرتال، پرتال ها سایت های دینامیک جامعی هستند که چند هدف خاص را در یک سایت دنبال می کنند. به عبارت دیگر مجموع چند سایت دینامیک که…

ادامه

سایت دارای سیستم مدیریت محتوا (Content Management System Website)

در طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها که در اصطلاح به Content Management System مشهورند…

ادامه

مراحل راه اندازی وب سایت

  • انتخاب نام مناسب براي سایت
  • ثبت Domain name (نام سايت) در اينترنت
  • طراحي نرم افزار و گرافیک سایت
  • خريد هاست (فضای کاربری)
  • قراردادن سایت طراحی شده بر روی هاست و افتتاح سايت

تیم
حرفه ای ما !

کنار هم جمع شدن اغاز است
کنار هم ماندن پیشرفت است
با هم کار کردن موفقیت است

اجزای طراحی سایت

و مزایای هر یک از آن ها

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت…

ادامه

از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات را تسریع میکند.

طرح بندی

در این روش گرافیک، تبلیغات و متن مرتب میشود، در دنیای وب، یک هدف کلیدی برای کمک به مشاهده یافتن اطلاعاتی است که آن ها…

به دنبال آن هستند که این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شود.

ادامه

رنگ

انتخاب رنگ بستگی به هدف و مشتری دارد؛ این می تواند یه طراحی ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشد که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان را …

با استفاده از رنگ های مناسب وب انتقال می دهد.

ادامه

گرافیک

گرافیک می تواند شامل لوگوها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشد که همه ی آنها طراحی وب رو بهبود می بخشد. برای …

کاربر پسند بودن سایت، این ها باید در جای مناسب قرار بگیرند و با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنند، البته تا حدی که سایت را بیش از حد سنگین نکنند.

ادامه

فونت

استفاده از فونت های مختلف می تواند طراحی وب سایت رو بهبود دهد. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعدادی از فونت هایی را که به عنوان…

فونت های “وب ایمن” شناخته می شوند را بخوانند، بنابراین طراح شما عموما در این گروه قابل پذیرش کار می کند.

ادامه

محتوا

بخش محتوا و طراحی می تواند با هم کار کنند تا پیام سایت را از طریق تصاویر و متن بیشتر منتقل کنند. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط…

و مفید باشه تا خواننده رو گیج نکند و خوراک علمی مطابق میل آنها در سایت قرار بدهد. محتوا باید برای موتورهای جست و جو بهینه باشد و از یک اندازه ی مناسبی برخوردار باشد و کلمات کلیدی مرتبط در آن گنجانده شود.

ادامه

طراحی سایت

خدمات ما

علاوه بر عناصر اساسی طراحی وب که باعث می شود سایت زیبا و از لحاظ بصری قابل قبول باشد، سایت همیشه باید کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر میشود کاربر پسند بودن را به بالاترین سطح رساند.

معماری سایت، منوها و سایر ابزارهای ناوبری در طراحی وب، با توجه به نحوه مرور و جست و جوی کاربران ایجاد می شود. هدف از این کار این است که به کاربر کمک کند تا به راحتی از سایت استفاده و اطلاعات لازم رو پیدا کند.

محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی می توانند به کاربران کمک کنند تا اطلاعات را درک کنند، به عبارتی درک سریع و آسانی از مطلب داشته باشند. این کار می تواند بازدیدکنندگان رو تشویق کند که زمان بیشتری را در صفحات وب صرف کنند.

طراحی سایت

پس از اینکه نام دامنه و هاست وب خودتون رو حل و فصل کردید، قدم بعدی این است که وب سایتتون رو طراحی کنید. البته شرکت های طراحی سایت مثل دارکوب تمام این موارد رو واستون انجام میدن.

هاست وب

هاست وب اساسا یک شرکت است که کامپیوترهای زیادی را به اینترنت متصل می کند.

وقتی که صفحات سایتتان را در کامپیوترهای آنها قرار می دهید، هر کس در جهان قادر به اتصال به آنها و مشاهده آنها خواهد بود. شما باید یک حساب کاربری را با یک وب هاست ثبت کنید تا وب سایت شما یک صفحه ی اصلی داشته باشد.

اگر گرفتن نام دامنه مشابه کسب نام تجاری در دنیای ساختمان سازی است، گرفتن اکانت هاستینگ وب با اجاره دفتر یا فروشگاه برای کسب و کار شما متفاوت است.

اسم دامنه وب سایت

اولین چیزی که باید قبل از هر کاری انجام دهید این است که نام دامنه خود رو بگیرید. این نامی است که می خواهید به وب سایت خود بدهید.

به عنوان مثال، نام دامنه وب سایت شما در حال خواندن است “”sitedesign.joomir.com . برای دریافت نام دامنه، شما مجبور به پرداخت حق عضویت سالانه برای استفاده از این نام هستید. گرفتن نام دامنه به معنای داشتن وب سایت یا هر چیز دیگری مربوط به آن نیست.

این کار مثل ثبت یک نام تجاری در صنعت ساختمان سازی است؛ با داشتن نام تجاری این به این معنا نیست که شما همچنین باید محل خرید را برای رفتن به آن داشته باشید.