فروشگاه طبیعت شاپ

فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) از سال ۱۳۹۰ با هدف فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز به فعالیت نمود. در این سال ها همواره، ضمانت سلامت کالا، ارسال سریع محصولات و مشاوره تخصصی از دغدغه های این فروشگاه بوده است. فروشگاه اینترنتی طبیعت در جهت برآوردن نیازهای تخصصی و سلامتی مشتریان خود در تلاش است. در این راه علاوه بر ارائه کالاهای دارای مجوز، سعی بر افزودن تنوع و تعداد محصولات خود دارد.
مالکیت فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) با شرکت طبیعت زنده می باشد که شماره ثبت آن ۴۷۱۲ است. برندهای سینره، این لی و درماکلین از جمله برندهای تولیدی این شرکت می باشد. علاوه بر محصولات تولیدی شرکت، استفاده از برندهای مطرح معتبر آرایشی، بهداشتی و شوینده در دستور کار این فروشگاه اینترنتی است.
فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) با استفاده از روش های پرداخت متنوع در خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده امکان دسترسی به محصولات در هر زمان و مکان با شرایط ساده فراهم کرده است. تحویل کالا به صورت رایگان (در مورد سفارش های بیش از ۶۰ هزار تومان) و تحویل ۲۴ ساعته در تهران از دیگر ویژگی های فروشگاه طبیعت شاپ می باشد.
مشاوره تخصصی در فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ)، امکان انتخاب محصول متناسب با نیاز مشتریان و رفع مشکلات پوست و موی ایشان، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان خود می باشد.