فروشگاه طبیعت شاپ

فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) از سال ۱۳۹۰ با هدف فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز به فعالیت نمود. در این سال ها همواره، ضمانت سلامت کالا، ارسال سریع محصولات و مشاوره تخصصی از دغدغه های این فروشگاه بوده است. فروشگاه اینترنتی طبیعت در جهت برآوردن نیازهای تخصصی و سلامتی مشتریان خود در تلاش است. در این راه علاوه بر ارائه کالاهای دارای مجوز، سعی بر افزودن تنوع و تعداد محصولات خود دارد.
مالکیت فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) با شرکت طبیعت زنده می باشد که شماره ثبت آن ۴۷۱۲ است. برندهای سینره، این لی و درماکلین از جمله برندهای تولیدی این شرکت می باشد. علاوه بر محصولات تولیدی شرکت، استفاده از برندهای مطرح معتبر آرایشی، بهداشتی و شوینده در دستور کار این فروشگاه اینترنتی است.
فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ) با استفاده از روش های پرداخت متنوع در خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و شوینده امکان دسترسی به محصولات در هر زمان و مکان با شرایط ساده فراهم کرده است. تحویل کالا به صورت رایگان (در مورد سفارش های بیش از ۶۰ هزار تومان) و تحویل ۲۴ ساعته در تهران از دیگر ویژگی های فروشگاه طبیعت شاپ می باشد.
مشاوره تخصصی در فروشگاه اینترنتی طبیعت (طبیعت شاپ)، امکان انتخاب محصول متناسب با نیاز مشتریان و رفع مشکلات پوست و موی ایشان، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان خود می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم