خرید لایسنس کریو کنترل
۰۷اسفند

خرید لایسنس کریو کنترل

Written by in کریو

برای محافظت از اطلاعات و سرورهای سازمان‌تان چه اقدامی انجام داده‌اید؟ این سوال اولین قدم در راستای خرید لایسنس کریو کنترل است. به عنوان مدیر یک شرکت یا مجموعه، حفظ امنیت سرورها از اصلی‌ترین دغدغه‌های شماست. حتی تعدادی از راهکارهای امنیتی پیشرفته نیز در بسیاری از موارد به خوبی پاسخگوی نیازهای شرکت‌ها نیستند. کریو کنترل برای سازمان‌ها و افرادی است که برای حفظ لایه امنیتی، نیاز به یک اقدام کاربردی دارند.

خرید لایسنس کریو کنترل به شما اجازه استفاده از یک فایروال قدرتمند را می‌دهد. یک دیوار امنیتی که ترافیک ورودی و خروجی را کنترل می‌کند و اتصال شما به اینترنت را در سطح پیشرفته ایمن می‌کند. کریو کنترل یک سخت افزار امنیتی در برابر ویروس‌ها و تروجان هاست. فایل‌های آغشته به ویروس همیشه موجب بروز مشکل در عملکرد شبکه می‌شوند و بدون استفاده از راهکارهای امنیتی مانند کریو کنترل، نگهداری از شبکه و اطلاعات کار آسانی نیست.

کریو کنترل برای چه کسی کاربردی است؟

هنگام تهیه نرم افزار، سخت افزار و خرید سرویس های کامپیوتری باید از خودتان بپرسید آیا به این راهکار جدید نیاز دارم؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت باشد یعنی حتی یک روز هم برای تامین چنین محصولات و خدماتی نباید تعلل کنید. خرید لایسنس کریو کنترل از مواردی است که با به تاخیر انداختن آن ممکن است مجموعه خود را دچار یک بحران بزرگ کنید. اما کریو کنترل برای چه کسی کاربرد دارد؟

شرکت‌های نیازمند امنیت

شرکت‌ها و مجموعه‌ها نیازمند تامین امنیت در سطوح مختلف هستند. هر نوع از امنیت نیازمند راهکار مشخص به خود است و مجموعه‌هایی که فعالیت‌شان شامل نگهداری از اطلاعات مهم است برای ادامه فعالیت نیاز به خرید لایسنس کریو کنترل دارند. نگهداری اطلاعات چه برای حفظ عملکرد شرکت و چه برای ارائه خدمات مبتنی بر اطلاعات همیشه همراه با چالش است. بدون شک از دست رفتن این اطلاعات بزرگترین چالش این مجموعه هاست و ممکن است نتایج غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد. شرکت‌های نیازمند امنیت معمولا از اطلاعاتی نگهداری می‌کنند که منتشر شدن آنها نیز موجب اختلال در فعالیت شرکت می‌شود و کریو کنترل یکی از بهترین گزینه‌ها برای این شرکت هاست.

شرکت‌های اینترنت‌محور

بسیاری از مجموعه‌ها اقدام‌های مربوط به حفظ امنیت را به تاخیر می‌اندازند و بر این باورند که شرکت‌های کوچک به صورت جدی نیازی به حفظ امنیت ندارند. این باور عمومی همیشه موجب مشکلات بزرگ در مسیر شرکت‌های نوپا بوده است. متخصصین امنیت بر این باورند که هر شرکت یا مجموعه‌ای که به اینترنت دسترسی دارد و کارکنانش از اینترنت برای پیشبرد وظایف خود استفاده می‌کنند به حفظ امنیت نیاز دارند. ویروس‌های و تروجان‌های مخرب که از طریق اتصال به اینترنت به شبکه شما وارد می شوند اهمیتی به تعداد کارکنان مجموعه شما نمی‌دهند. این احتمال برای تمام شرکت‌های اینترنت محور وجود دارد که با اتصال غیرایمن به شبکه جهانی اطلاعات، کانال ورود فایل‌های مخرب به سرورهای خود را مهیا کنند.

بهترین راه خرید لایسنس کریو

اگر شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که برای مجموعه خود نیازمند یک راهکار عملی و کاربردی برای حفظ امنیت هستید، پس در مرحله خرید لایسنس کریو کنترل هستید. اما بهترین راه برای خرید کریو کنترل چیست؟ از چه مسیری می‌توان امنیت سازمان را تامین کرد؟

پاسخ لناوا به این سوال جست‌وجو و تحقیق است. برای پیدا کردن بهترین ارائه دهنده لایسنس کریو کنترل باید عملکرد و رزومه شرکت را بررسی کنید. باید مطمئن شوید در سال‌های گذشته خدمات با کیفیتی ارائه داده‌اند و از مشتری‌های قبلی مجموعه باخبر شوید. این راهکار برای زمانی است که نمی‌توانید بین چندین ارائه دهنده انتخاب کنید و به دنبال معیار مناسبی هستید که بر اساس آن بهترین انتخاب را داشته باشید. در راستای ساده‌سازی استفاده از خدمات امنیتی برای سازمان‌ها، گروه مهندسی لناوا با سال‌ها تجربه ارائه خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری همراه شما خواهد بود.

لناوا در اولین قدم‌های خرید لایسنس کریو کنترل با ارائه پشتیبانی کامل به مجموعه‌های کوچک و بزرگ کمک می‌کند بهترین انتخاب را داشته باشند. در اولین تماس با لناوا می‌توانید با کمک کارشناسان تیم مشاوره لناوا درباره نیازهای مجموعه صحبت کنید و با اطمینان خاطر اقدام به خرید لایسنس کریو کنترل کنید. خدمات مشاوره گروه مهندسین لناوا کاملا به صورت رایگان ارائه می‌شوند. منتظر تماس شما هستیم.

کریو کنترل چیست؟

محافظت از شبکه در مقابل ویروس‌ها، تروجان‌ها و فعالیت‌های مخرب با استفاده از کریو کنترل، یک راهکار امنیتی ابتدایی، درعین‌حال تأثیرگذار برای اداره شبکه است. فایروال سخت‌افزاری کریو کنترل ویژگی‌های متعددی در حفاظت کامل از امنیت شبکه دارد و سازمان‌ها بر اساس نیازهایی امنیتی خود اقدام به خرید کریو کنترل می‌کنند.

با به‌کارگیری کریو کنترل در سازمان خود می‌توانید تهدیدهای اینترنتی را شناسایی کنید، ویروس‌ها و بد افزارها را مسدود کنید و ترافیک اینترنت را به شخصی‌سازی ترین مدل کنترل کنید. کریو کنترل یک نرم‌افزار مناسب و موردنیاز برای شرکت‌های کوچک و متوسط است که تنها راه حلی کامل و همه‌جانبه نیازهای امنیتی آنها را برطرف می‌کند. با استفاده از کریو کنترل، سازمان‌ها از پکیجی برخوردار می‌شوند که از زوایای مختلف به بهبود عملکرد شرکت کمک می‌کند. در حقیقت هر کسب‌وکار که از کریو کنترل استفاده می‌کند چهار ویژگی اصلی زیر را از این نرم‌افزار دریافت می‌کند:

۱- اتصال فوق‌العاده امن به اینترنت از طریق فایروال

۲- حفاظت کامل در مقابل نفوذ از طریق کنترل ترافیک اینترنت

۳- توانایی فیلترسازی محتوای اینترنتی با امکانات شخصی‌سازی

۴- قابلیت اتصال به شبکه خصوصی مجازی یا به‌عبارت‌دیگر VPN

مزایای خرید کریو کنترل

دسترسی‌پذیری

کریو کنترل از خطراتی جلوگیری می‌کند که توانایی تخریب گسترده در سازمان شما را دارند. کریو کنترل دسترسی‌پذیری زیادی دارد و به‌محض بروز مشکل و خرابی در سرورها دست‌به‌کار می‌شود. سرورها و نرم‌افزارهای مجموعه‌های بزرگ و کوچک همواره در خطر هستند و نیازمند محافظت همیشگی در مقابل این خطرات هستند. دسترسی‌پذیری بالا کریو کنترل و محافظت آنی در مقابل خطرات بسیاری از هزینه‌های احتمالی شرکت‌ها را کاهش می‌دهد. هزینه‌هایی که مجبورید بعد از آسیب‌دیدن سرورها پرداخت کنید به‌مراتب بیشتر از هزینه خرید کریو کنترل هستند.

به‌کارگیری و استقرار راحت

یکی از مزایای استفاده و خرید کریو کنترل این است که به ساده‌ترین شکل ممکن در شرکت‌ها به کار گرفته می‌شوند. استقرار راحت نرم‌افزار و سخت‌افزار همیشه همراه با سهولت در انجام کارهاست. درصورتی‌که برای حفظ امنیت سازمان خود از کریو کنترل استفاده کنید می‌توانید به‌سادگی کریو کنترل را طی مراحل زیر مستقر کنید:

 • نصب یک دستگاه نرم‌افزاری روی سخت‌افزار سازمان
 • همچنین نصب یک دستگاه مجازی در محیط VMware موجود
 • نصب یک دستگاه سخت‌افزاری turnkey

سایر قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار کریو کنترل:

 • مدیریت کاربران به‌صورت شخصی‌سازی‌شده
 • قابلیت یکپارچه شدن با Active Directory
 • اعتبارسنجی کاربران برای دسترسی به شبکه و استفاده از منابع
 • توانایی سریع به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه از طریق Proxy و NAT
 • افزایش کارایی اینترنت با استفاده از Web Caching
 • قابلیت اختصاص IP به طور خودکار (DHCP)
 • تسریع‌کننده درخواست ارسالی DNS
 • پشتیبانی از منطقه DMZ
 • امکان تعریف قواعد دسترسی به شبکه و اینترنت برای هر کاربر سازمان که نیاز به استفاده از سرور دارد
 • نظارت بر فعالیت کاربران در وب و بررسی رفتارهای کاربران
 • امنیت یکپارچه

قابلیت‌های کریو کنترل چیست؟

قابلیت‌های متفاوت و بسیار زیاد کریو کنترل، آن را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مورداستفاده در سازمان‌ها کرده است. اما این محبوبیت به دلیل کدام یک از قابلیت‌های کریو کنترل است؟ کریو کنترل چه ویژگی‌هایی دارد که باید می‌شود خرید آن یک انتخاب دقیق و کارآمد باشد؟ به موارد زیر نگاه کنید، بخشی از این قابلیت‌ها را لیست کرده‌ایم:

 • دیوار آتش یا Firewall
 • سیستم ضد نفوذ (IPS)
 • محافظت در مقابل ویروس‌ها
 • پشتیبانی از VPN
 • پشتیبانی از VoIP
 • نظارت بر محتوای Web

خرید کریو کنترل از چه روشی ممکن است؟

در سال‌های گذشته نیازهای شرکت‌های نرم‌افزاری و فعال در زمینه IT در ایران پیچیده‌تر و گسترده‌تر شده‌اند. این نیازها که اغلب در راستای بهبود عملکرد سازمان هستند هر روز با راهکارهای جدید روبرو می‌شوند و با سرعت رشد زیاد تکنولوژی هر روز شاهد راهکارهای بهتر برای این مشکلات هستیم. در همین راستا، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و محصولات نرم‌افزاری همواره می‌کوشند مقدمات استفاده از امکانات را فراهم کنند. برای خرید کریو کنترل نیز می‌توانید به یکی از همین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری رجوع کنید.

تیم مهندسی لناوا در سال‌های گذشته با فعالیت گسترده در کشورهای مختلف و در زمینه خدمات و محصولات نرم‌افزاری، تجربه و دانش تخصصی حرفه‌ای در کنار هم به همراه دارد. متخصصین تیم لناوا در این چند سال به ارائه خدمات مربوط به کریو کنترل نیز پرداخته‌اند. می‌توانید بعد از نیازسنجی و تحقیق درباره خرید کریو کنترل، از لناوا نیز در این زمینه کمک بگیرید.

چرا از لناوا کریو کنترل بخرم؟

لناوا ضامن افزایش و بهبود عملکرد سازمان شماست. سال‌ها تخصص و تجربه کار حرفه‌ای این امکان را به لناوا می‌دهد که با ارائه مشاوره رایگان از ابتدایی‌ترین بخش مرحله همراه شما و سازمانتان باشد. نیازسنجی و بررسی‌های اولیه‌ای که نیاز دارید را به تیم مشاوره لناوا بسپارید و با به‌روزترین اطلاعات در این زمینه، بیشتر در جریان چگونگی خرید کریو کنترل قرار بگیرید.

مشاوره رایگان، نیازسنجی، نصب و به‌کارگیری و به‌روزرسانی کریو کنترل از جمله کارهایی هستند که تیم مهندسی لناوا خود را مسئول انجام آن می‌داند. با این توضیحات، حفاظت از سازمان و سرورها در بهترین حالت با کریو کنترل امکان‌پذیر است و به‌کارگیری کریو کنترل نیز با خدمات لناوا به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.