خرید سیتریکس
۰۹آبان

خرید سیتریکس | چرا باید سیتریکس خرید؟

Written by in تکنولوژی, سیتریکس, نرم افزار

سیتریکس (Citrix) یک نرم‌افزار ساده و سبک و درعین‌حال بسیار پیشرفته و حرفه‌ای برای به‌اشتراک‌گذاری است. البته این نوع به‌اشتراک‌گذاری برای زمانی است که قصد دارید یکی از ابزارها یا نرم‌افزارهای روی سرور را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید و اجازه استفاده از آن را به دیگران نیز می‌دهید. سؤالی که اغلب کاربران درباره سیتریکس می‌پرسند این است که چرا برای انجام به این فرایند، نرم‌افزار را در اختیار دیگر کاربران قرار نمی‌دهیم؟ چرا کاربران دیگر به‌سادگی این نرم‌افزار را نصب نمی‌کنند؟

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصول می توانید بر روی کلمه “سیتریکس” کلیک کنید.

این سؤال از ابتدایی‌ترین سؤال‌هایی است که درباره سیتریکس به ذهن افراد میاید. اما نکته قابل‌توجه درباره این محصول این است که در بسیاری از موارد امکان نصب برنامه برای همه افراد وجود ندارد. تصور کنید تیم برنامه‌نویسی شرکت شما یک نرم‌افزار طراحی کرده است که برای هرچه بهترشدن و تکمیل بخش‌های مختلف آن نیازمند نظرات اعضای تیم‌های دیگر نیز هستید. در چنین شرایطی ارسال و نصب نرم‌افزاری که می‌تواند حجم زیادی داشته باشد. در حالی که تنها یک بخش آن نیاز به بررسی دارد کار پر زحمتی است. سیتریکس برای حل این مشکل و دیگر مشکلاتی که با چنین راهکاری حل می‌شوند طراحی شده است.

سیتریکس برای این نوع مجازی‌سازی و به اشتراک گذاشتن از سرویس ترمینال سرور ویندوز بهره می‌برد. در اصل شما می‌توانید با اضافه‌کردن لایسنس‌های مربوط به سیتریکس به سرویس ترمینال سرور از این خدمات استفاده کنید.

چرا باید سیتریکس خرید؟

مجازی‌سازی نرم‌افزارهایی که در محیط ویندوز نصب می‌شوند فقط برای نظرسنجی از تیم‌های دیگر نیست. در اصل خرید سیتریکس یک راهکار برای تعداد زیادی از مشکلات کاربران ویندوز و نرم‌افزارهاست. وقتی قصد داریم به این سؤال پاسخ بدهیم که:

می‌توان به یک لیست بسیار طولانی از مزایا و استفاده‌های حیاتی از این نرم‌افزار اشاره کرد که در سازمان‌ها و شرکت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از اصلی‌ترین کمک‌های سیتریکس به مجموعه‌ها و شرکت‌ها در راستای مجازی‌سازی نرم‌افزارهایی است که تنها یک نسخه تحت ویندوز از آنها موجود است.

در این مواقع افرادی که در یک مجموعه به همکاری با یکدیگر می‌پردازند نیاز دارند از نرم‌افزارهایی استفاده کنند که تنها یک نسخه از آنها در شرکت موجود است و تمام اطلاعات وارد شده در آنها به دلیل اینکه نسخه اشتراکی نرم‌افزار موجود نیست محدود در همان نرم‌افزار هستند.

نرم‌افزارهای مدیریت مالی و حسابداری که اغلب از نسخه وب بهره‌مند نیستند در این لیست قرار می‌گیرند. تصور کنید یکی از شعبه‌های مجموعه شما که در شهر دیگری فعالیت می‌کند به نرم‌افزار مدیریت مالی شما که بر روی سیستم شما نصب شده است نیاز پیدا می‌کند. محدودیت نرم‌افزارها در چنین مواردی باعث می‌شود این استفاده چندنفره و از راه دور عملاً ممکن نباشد و خرید سیتریکس پاسخی است به این مشکل.

نرم‌افزار سیتریکس نرم‌افزارهایی که فقط در نسخه‌های آفلاین ارائه می‌شوند را به‌صورت مجازی شده و برای استفاده چندین نفر آماده می‌کند. با این شرایط افرادی که در شهر دیگر و در شعبه دیگری از شرکت شما نیازمند استفاده از نرم‌افزار مدیریت مالی هستند می‌توانند به کمک سیتریکس، همان نرم‌افزار را در صفحه‌های مرورگر خود داشته باشند.همچنین به‌صورت یکپارچه از بخش‌های مختلف آن استفاده کنند. خرید سیتریکس راهی است برای نزدیک کردن فاصله بین افراد و مقابله با محدودیت‌های نرم‌افزارهایی که نسخه تحت وب ندارند.

خرید سیتریکس برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه‌هایی که از نرم‌افزارهای آفلاین و تحت ویندوز استفاده می‌کنند اغلب به سیتریکس نیاز دارند. این نیاز برای رفع محدودیت‌هایی است که باعث می‌شوند استفاده چندنفره از نرم‌افزار دچار مشکل بشوند. برای رفع این مشکلات می‌توان از تعداد بسیار زیادی از خدمات سیتریکس استفاده کرد. سیتریکس با متصل کردن تعداد زیادی از سرورهای مجازی و فیزیکی به افراد اجازه می‌دهد با نصب یک نسخه از یک نرم‌افزار سازمانی بر روی یکی از سرورها، همه اعضای گروه دسترسی کامل داشته باشند.

پس در صورتی در بخش‌های مختلف شرکت یا سازمانتان از نرم‌افزارهای محدود استفاده می‌کنید و برای نصب آنها بر روی سیستم‌های دیگر دچار مشکل هستید، خرید سیتریکس و مجازی‌سازی اپلیکیشن‌های ویندوزی راهکاری است کل فرایند کاری را برای شما متحول خواهد کرد.

راه های خرید سیتریکس چیست؟

شرکت‌های زیادی نرم‌افزار سیتریکس را ارائه می‌دهند. در اصل برای استفاده از سیتریکس به لایسنس‌های این نرم‌افزار نیاز دارید و شرکت‌های نرم‌افزاری این لایسنس‌ها را به شما ارائه می‌دهند. در میان تمام این شرکت‌های می‌توان به گروه مهندسی لناوا اشاره کرد که به پشتوانه سال‌ها فعالیت در زمینه ارائه خدمات نرم‌افزاری، هم اکنون یکی از بهترین و معتبرترین مراجع خرید سیتریکس به‌حساب میاید.

تیم مهندسی لناوا کلیه فرایند مشاوره، نیازسنجی، نصب و پشتیبانی نرم‌افزار سیتریکس را برای شما به بهترین شکل انجام می‌دهد. می‌توانید با بررسی سابقه فعالیت‌های شرکت لناوا و مشاهده سوابق همکاری این شرکت از جزئیات این خدمات مطلع شوید و در صورت نیاز با متخصصان تیم لناوا تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و کارشناسی در این زمینه دریافت کنید.