خرید لایسنس سیتریکس
۱۷آبان

خرید لایسنس سیتریکس | راه های خرید لایسنس سیتریکس چیست؟

Written by in تکنولوژی, سیتریکس, نرم افزار

شرکت‌ها و مجموعه‌های کوچک و بزرگ در سراسر دنیا نیازمند استفاده از نسخه‌های مجازی نرم‌افزارها دارند. نرم‌افزارهایی که با محدودیت همراه هستند و تنها بر روی یک سرور قابل نصب هستند کار را برای شرکت‌ها سخت‌تر می‌کنند. شاید شما هم با این مشکلات روبرو شده باشید. نرم‌افزارهای حسابداری و امور مالی و نرم‌افزارهای مدیریتی از مواردی هستند که اغلب نیازمند مجازی‌سازی هستند. خرید لایسنس سیتریکس و استفاده از نرم‌افزارهای شرکت سیتریکس بهترین و بهینه‌ترین راهکار برای حل این‌گونه نیازهاست. با نرم‌افزار سیتریکس می‌توانید از نسخه‌های مجازی نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها نیز برای ارتقای سطح شرکت خود استفاده کنید.

سیتریکس چیست؟

اصلی‌ترین کاربرد سیتریکس یکپارچه‌سازی نرم‌افزارهای تحت وب و تحت ویندوز است. با خرید لایسنس سیتریکس به‌راحتی می‌توان از خرید انواع و اقسام لایسنس‌های مختلف بی‌نیاز شد. شرکت‌هایی که چند نمایندگی در مکان‌های مختلف دارند می‌توانند از بدون نیاز به نصب سرورهای مجزا در مکان‌های مختلف از این نرم‌افزارها استفاده کنند. نکته جالب زمانی است که اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها به طور کامل در اختیار کاربران در مکان‌های مختلف قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند به‌صورت آنلاین به کلیه دیتا و امکانات نرم‌افزارها دسترسی داشته باشند.

می‌توان گفت سیتریکس یک ابزار مجازی‌سازی نرم‌افزارهاست و با خرید لایسنس سیتریکس می‌توان از محدودیت‌های نرم‌افزارهای متعدد گذر کرد. این سیستم یکپارچه مجازی هزینه بسیار کمتری برای سازمان‌ها به همراه دارد و هم افراد، هم مجموعه می‌توانند کارهایی که بخشی از آنها به‌صورت دورکاری انجام می‌شوند را به‌سادگی مدیریت و اجرا کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اینکه چرا باید سیتریکس بخریم روی عبارت “خرید سیتریکس” کلیک کنید.

چه سازمان‌هایی نیاز به خرید لایسنس سیتریکس دارند؟

هر سازمانی که برای استفاده از نرم‌افزار محدودیت تعداد نصب دارد به خرید لایسنس سیتریکس نیاز دارد. این نیاز به دلیل این است که ممکن است افرادی که باید از نرم‌افزار استفاده می‌کنند در مکان‌های متعدد و در زمان‌های تغیری نیاز به دسترسی داشته باشند و با استفاده از این ابزار می‌توان کلیه این دسترسی‌های یکپارچه را برای کاربران به کار برد.

سیتریکس، ابزار دورکاری

با توجه ‌به فراگیر شدن سبک‌ کاری دورکاری، بسیاری از مجموعه‌ها نیازمند استفاده از ابزارهایی دارند که روند دورکاری را برای خود راحت‌تر کنند. اگر نرم‌افزاری بر روی سرورهای یک شرکت مورداستفاده قرار می‌گیرد و کاربران آن در منزل‌های خود نیاز به آن داشته باشند می‌توان از با خرید لایسنس سیتریکس از مشکلات آن عبور کرد. افراد می‌توانند به‌راحتی به نرم‌افزارها دسترسی داشته باشند و درعین‌حال، مدیریت سازمان و دسترسی‌ها از راه دور و با استفاده از موبایل و دستگاه‌های هوشمند نیز فراهم می‌شود. مدیران نوین با استفاده از این ابزار دورکاری را بهینه‌تر و کاربردی‌تر می‌کنند.

سیتریکس و کاهش هزینه‌ها

مدیریت سیستم اداری، مالی و منابع انسانی همیشه با چالش‌هایی روبروست. این چالش‌ها اغلب با هزینه‌های گزاف و چندباره برطرف می‌شوند اما این همیشه راهکار نهایی نیست. تهیه امکانات سخت‌افزاری و خرید نرم‌افزارهای متعدد برای گروه‌های کاربران مختلف قطعاً هزینه‌تراشی بیش از حد است. یکپارچه‌سازی اطلاعات سازمانی نیز به هزینه‌های زیادی نیاز دارد. از طرفی تأمین امنیت برای یکی از نیازهای شرکت‌ها و یکی از چالش‌های هزینه بر به‌حساب میاید. خرید لایسنس سیتریکس راهکاری است برای کاهش حجم عمده این هزینه‌ها. استفاده آنلاین از نسخه مجازی نرم‌افزارها، امنیت بسیار بالا در یکپارچه‌سازی اطلاعات سازمانی و عدم نیاز به نصب مجدد نرم‌افزارها بر سرورها مختلف همگی از دلایلی هستند که خرید لایسنس سیتریکس را راه برای کاهش هزینه‌های سازمانی بدانیم.

خرید لایسنس سیتریکس از چه راهی ممکن است؟

این روزها شرکت‌های زیادی اقدام به ارائه لایسنس سیتریکس کرده‌اند. برای تشخیص بهترین گزینه ابتدا نیاز دارید اصلی‌ترین نیازهای خود را بدانید. نرم‌افزارهای سیتریکس در پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شوند و هرکدام از ویژگی‌های منحصربه‌فردی بهره می‌برند. اولین قدم این است که بدانید به کدام یک از این پکیج‌ها نیاز دارید. بخشی از اطلاعاتی که نیاز دارید هم اکنون در اختیار شما هست. می‌توانید برای تشخیص میزان نیاز، به سراغ سازمان خود بروید و اطلاعات کافی را از بخش‌های مختلف جمع‌آوری کنید. اما مرحله بعدی نیازمند یک بررسی دقیق و مشاوره تخصصی در این زمینه است که به‌احتمال زیاد از عهده خود شما برنمی‌آید. این به دلیل تخصصی بودن مسائل مربوط به سیتریکس است.

با این اوصاف، خرید لایسنس سیتریکس از چه راهی ممکن است و از چه مسیری می‌توان به بهترین گزینه رسید؟

این سؤال پاسخ‌های متعددی خواهد داشت اما پاسخ ما استفاده از خدمات و محصولات گروه مهندسی لناوا است.

لناوا با استفاده از سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه نرم‌افزار و سخت‌افزار و به پشتوانه متخصصین این حوزه به سازمان‌های زیادی خدمات مربوط به نرم‌افزار سیتریکس ارائه داده است. ما در مجموعه لناوا با نیازسنجی و پردازش اطلاعات شرکت یا سازمان شما بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. اجرا و به‌روزرسانی کلیه امور مربوط به نرم‌افزار سیتریکس را از لناوا دریافت کنید با تماس با تیم پشتیبانی مجموعه لناوا از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.