خرید کریو کنترل
۱۵آذر

خرید کریو کنترل | مزایای خرید کریو کنترل چیست؟

Written by in تکنولوژی, کریو

تأمین امنیت سازمان‌های کوچک و بزرگ از دغدغه‌های اساسی مدیران است. افرادی که به سطح امنیت در هنگام استفاده از اینترنت اهمیت می‌دهند از راه‌های مختلف بسیاری برای تأمین امنیت اقدام می‌کنند و خرید کریو کنترل یکی از این راهکارهاست. کریو کنترل یک فایروال است که شما را به اینترنت وصل می‌کند، ترافیک را به طول کامل کنترل می‌کند و در کل سطح امنیت سازمان‌ها را بیشتر می‌کند.

کریو کنترل چیست؟

محافظت از شبکه در مقابل ویروس‌ها، تروجان‌ها و فعالیت‌های مخرب با استفاده از کریو کنترل، یک راهکار امنیتی ابتدایی، درعین‌حال تأثیرگذار برای اداره شبکه است. فایروال سخت‌افزاری کریو کنترل ویژگی‌های متعددی در حفاظت کامل از امنیت شبکه دارد و سازمان‌ها بر اساس نیازهایی امنیتی خود اقدام به خرید کریو کنترل می‌کنند.

با به‌کارگیری کریو کنترل در سازمان خود می‌توانید تهدیدهای اینترنتی را شناسایی کنید، ویروس‌ها و بد افزارها را مسدود کنید و ترافیک اینترنت را به شخصی‌سازی ترین مدل کنترل کنید. کریو کنترل یک نرم‌افزار مناسب و موردنیاز برای شرکت‌های کوچک و متوسط است که تنها راه حلی کامل و همه‌جانبه نیازهای امنیتی آنها را برطرف می‌کند. با استفاده از کریو کنترل، سازمان‌ها از پکیجی برخوردار می‌شوند که از زوایای مختلف به بهبود عملکرد شرکت کمک می‌کند. در حقیقت هر کسب‌وکار که از کریو کنترل استفاده می‌کند چهار ویژگی اصلی زیر را از این نرم‌افزار دریافت می‌کند:

 1. اتصال فوق‌العاده امن به اینترنت از طریق فایروال
 2. حفاظت کامل در مقابل نفوذ از طریق کنترل ترافیک اینترنت
 3. توانایی فیلترسازی محتوای اینترنتی با امکانات شخصی‌سازی
 4. قابلیت اتصال به شبکه خصوصی مجازی یا به‌عبارت‌دیگر VPN

شما عزیزان جهت اطلاع بیشتر در مورد کریو کنترل می توانید صفحه محصول “کریو کنترل” را مشاهده کنید.

مزایای خرید کریو کنترل چیست؟

دسترسی‌پذیری

کریو کنترل از خطراتی جلوگیری می‌کند که توانایی تخریب گسترده در سازمان شما را دارند. کریو کنترل دسترسی‌پذیری زیادی دارد و به‌محض بروز مشکل و خرابی در سرورها دست‌به‌کار می‌شود. سرورها و نرم‌افزارهای مجموعه‌های بزرگ و کوچک همواره در خطر هستند و نیازمند محافظت همیشگی در مقابل این خطرات هستند. دسترسی‌پذیری بالا کریو کنترل و محافظت آنی در مقابل خطرات بسیاری از هزینه‌های احتمالی شرکت‌ها را کاهش می‌دهد. هزینه‌هایی که مجبورید بعد از آسیب‌دیدن سرورها پرداخت کنید به‌مراتب بیشتر از هزینه خرید کریو کنترل هستند.

به‌کارگیری و استقرار راحت

یکی از مزایای استفاده و خرید کریو کنترل این است که به ساده‌ترین شکل ممکن در شرکت‌ها به کار گرفته می‌شوند. استقرار راحت نرم‌افزار و سخت‌افزار همیشه همراه با سهولت در انجام کارهاست. درصورتی‌که برای حفظ امنیت سازمان خود از کریو کنترل استفاده کنید می‌توانید به‌سادگی کریو کنترل را طی مراحل زیر مستقر کنید:

 • نصب یک دستگاه نرم‌افزاری روی سخت‌افزار سازمان
 • همچنین نصب یک دستگاه مجازی در محیط VMware موجود
 • نصب یک دستگاه سخت‌افزاری turnkey

سایر قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار کریو کنترل:

 • مدیریت کاربران به‌صورت شخصی‌سازی‌شده
 • قابلیت یکپارچه شدن با Active Directory
 • اعتبارسنجی کاربران برای دسترسی به شبکه و استفاده از منابع
 • توانایی سریع به اشتراک گذاشتن اینترنت در شبکه از طریق Proxy و NAT
 • افزایش کارایی اینترنت با استفاده از Web Caching
 • قابلیت اختصاص IP به طور خودکار (DHCP)
 • تسریع‌کننده درخواست ارسالی DNS
 • پشتیبانی از منطقه DMZ
 • امکان تعریف قواعد دسترسی به شبکه و اینترنت برای هر کاربر سازمان که نیاز به استفاده از سرور دارد
 • نظارت بر فعالیت کاربران در وب و بررسی رفتارهای کاربران
 • امنیت یکپارچه

قابلیت‌های کریو کنترل چیست؟

قابلیت‌های متفاوت و بسیار زیاد کریو کنترل، آن را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مورداستفاده در سازمان‌ها کرده است. اما این محبوبیت به دلیل کدام یک از قابلیت‌های کریو کنترل است؟ کریو کنترل چه ویژگی‌هایی دارد که باید می‌شود خرید آن یک انتخاب دقیق و کارآمد باشد؟ به موارد زیر نگاه کنید، بخشی از این قابلیت‌ها را لیست کرده‌ایم:

 • دیوار آتش یا Firewall
 • سیستم ضد نفوذ (IPS)
 • محافظت در مقابل ویروس‌ها
 • پشتیبانی از VPN
 • پشتیبانی از VoIP
 • نظارت بر محتوای Web

خرید کریو کنترل از چه روشی ممکن است؟

در سال‌های گذشته نیازهای شرکت‌های نرم‌افزاری و فعال در زمینه IT در ایران پیچیده‌تر و گسترده‌تر شده‌اند. این نیازها که اغلب در راستای بهبود عملکرد سازمان هستند هر روز با راهکارهای جدید روبرو می‌شوند و با سرعت رشد زیاد تکنولوژی هر روز شاهد راهکارهای بهتر برای این مشکلات هستیم. در همین راستا، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و محصولات نرم‌افزاری همواره می‌کوشند مقدمات استفاده از امکانات را فراهم کنند. برای خرید کریو کنترل نیز می‌توانید به یکی از همین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات نرم‌افزاری رجوع کنید.

تیم مهندسی لناوا در سال‌های گذشته با فعالیت گسترده در کشورهای مختلف و در زمینه خدمات و محصولات نرم‌افزاری، تجربه و دانش تخصصی حرفه‌ای در کنار هم به همراه دارد. متخصصین تیم لناوا در این چند سال به ارائه خدمات مربوط به کریو کنترل نیز پرداخته‌اند. می‌توانید بعد از نیازسنجی و تحقیق درباره خرید کریو کنترل، از لناوا نیز در این زمینه کمک بگیرید.

چرا از لناوا کریو کنترل بخرم؟

لناوا ضامن افزایش و بهبود عملکرد سازمان شماست. سال‌ها تخصص و تجربه کار حرفه‌ای این امکان را به لناوا می‌دهد که با ارائه مشاوره رایگان از ابتدایی‌ترین بخش مرحله همراه شما و سازمانتان باشد. نیازسنجی و بررسی‌های اولیه‌ای که نیاز دارید را به تیم مشاوره لناوا بسپارید و با به‌روزترین اطلاعات در این زمینه، بیشتر در جریان چگونگی خرید کریو کنترل قرار بگیرید.

مشاوره رایگان، نیازسنجی، نصب و به‌کارگیری و به‌روزرسانی کریو کنترل از جمله کارهایی هستند که تیم مهندسی لناوا خود را مسئول انجام آن می‌داند. با این توضیحات، حفاظت از سازمان و سرورها در بهترین حالت با کریو کنترل امکان‌پذیر است و به‌کارگیری کریو کنترل نیز با خدمات لناوا به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.