ایمیل سازمانی چیست
۱۳اسفند

راه اندازی ایمیل سازمانی | ویژگی‌های ایمیل سازمانی

Written by in تکنولوژی

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که هاست ایمیل یا ایمیل سازمانی چه ویژگی‌هایی دارد و می‌تواند چه خدماتی را برای شرکت به ارمغان آورد. در ادامه با لناوا همراه باشید تا ابعاد مختلف ایمیل‌های سازمانی را بررسی کنیم.

امنیت

اصلی‌ترین ویژگی ایمیل‌های سازمانی امنیتی است که آنها می‌توانند برای اطلاعات شما ایجاد کنند. اولین نکته‌ای که باید در هنگام انتخاب سرویس دهنده ایمیل سازمانی آن را بررسی کنید، امنیت و پوشش ایمنی سیستم است؛ بطورمثال شرکت لناوا از قبل تمام احتمالات را در نظر گرفته و سیستم‌هایی طراحی می‌کند که بتواند در ابعاد مختلف امنیت ایمیل را حفظ کند به طوری که از بروز تمام خطرات احتمالی جلوگیری شود.

پشتیبانی

یک سرویس ایمیل سازمانی باید در عین امنیت و قابل اعتماد بودن، امکانات تنظیم و شخصی‌سازی را در اختیار شما قرار دهد. تمام امکانات عادی ایمیل به همراه امکانات اضافی که بتواند تا بیشترین حد ایمیل را شخصی کند، باید در دسترس باشد. تیم طراحی ایمیل و هاستینگ لناوا به صورت ۲۴ ساعته و به هر طریقی (تماس، چت، ایمیل) در دسترس است و به بهترین نحو می‌تواند پشتیبانی و کنترل ایمیل را برای شما مدیریت کند.

ایمیل سازمانی

سهولت در استفاده

ایمیل سازمانی نباید شامل فرایندهای پیچیده باشد و لازم است تمام افراد با کمترین سطح دانش بتوانند از آن استفاده کنند. سادگی استفاده از آن از آنجایی مهم است که  کاربران برای هر کاری نیاز به پشتیبانی نداشته باشند.

انعطاف‌پذیری

هر قدر که که کسب و کار شما بزرگ یا کوچک باشد بالاخره نیاز دارید که تغییرات خاصی را در ایمیل سازمانی خود ایجاد کنید تا بتوانید بیشترین مزایا را از آن ببرید. همچنین ایمیل باید با سیستم‌های مختلف مثل ویندوز، اندروید و ios سازگار باشد. از این رو باید کاملا انعطاف‌پذیر باشد و محدودیت‌های خاصی ایجاد نکند؛ چراکه این محدودیت‌‌ها ممکن است در دراز مدت مشکلات زیادی ایجاد کنند.

ظرفیت

در بسیاری از مواقع از ایمیل نه تنها برای برقراری ارتباط، بلکه برای ذخیره‌سازی فایل‌ها و استفاده از فضای ابری آن به کار می‌رود. از این جهت هاست ایمیل بسیار مهم است و ظرفیت ایمیل سازمانی که شرکت سرویس دهنده ارائه می‌کند، باید متناسب با استفاده شما باشد. معمولا ظرفیت ایمیل‌های سازمانی در فضای Cloud حداقل ۲ گیگابایت است.

گروه مهندسی لناوا در کنار خدمات معمولی که برای هاستینگ ایمیل یا ایجاد ایمیل سازمانی ارائه می‌کند، مزایای ویژه‌ای نیز ارائه می‌کند که باعث شده ایمیل‌‌های سازمانی این شرکت ویژگی‌های منحصر به فردی داشته باشند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  1. تضمین امنیت و پایداری سرویس ایمیل 
  2. سرویس میزبانی باید به صورت کاملا سفارشی و با نام شما به صورت حرفه‌ای
  3. سرویس میزبانی ایمیل سازمانی برای شرکت‌ها، اشخاص و سازمان‌هایی که حجم کاری زیادی دارند و شخصی‌سازی آن بر طبق نیازهای کاربران
  4. امکانات خاص، پشتیبانی ۲۴ ساعته و قدرتمند، پشتیبان‌گیری دائمی و خودکار، سادگی در استفاده و تنظیمات قابل تغییر
ایمیل سازمانی چیست

مشاهده محصول ایمیل سازمانی