خرید نرم افزار سیتریکس
۰۸آذر

خرید نرم افزار سیتریکس | ویژگی های نرم افزار سیتریکس چیست؟

Written by in تکنولوژی, سیتریکس, نرم افزار

سبک کاری در تمام صنایع و بخش های مختلف بازار جهانی در گیرودار تغییرات بزرگی است. با توجه به محبوبیت شیوه دورکاری و همکاری‌های از راه دور که در این سال‌ها افزایش پیدا کرده‌اند، می‌توان نتیجه گرفت اکنون وقت تغییر و بهینه‌سازی فرایندهای کاری است. فاصله مکانی بین افرادی که در پروژه‌های مشترک همکاری می‌کنند محدودیت‌های فراوانی به روند کار تحمیل می‌کند. راهکارهای نوین برای حل این مشکل فراوان هستند و در میان این گزینه‌ها، خرید نرم‌افزار سیتریکس و استفاده از ویژگی‌های آن یک پاسخ مدرن و بهینه به این مشکلات است. در این مقاله مزایای خرید نرم‌افزار سیتریکس را بررسی می‌کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا باید نرم افزار سیتریکس بخرید و راه حل های خرید سیتریکس روی عبارت “خرید سیتریکس” کلیک کنید.

نرم افزار سیتریکس چیست؟

بسیاری از افرادی که برای همکاری نیازمند استفاده از نرم‌افزارهای مشترک هستند باید در مکان ثابتی حضور داشته باشند تا از تنها نسخه نرم‌افزار که بر روی یک سیستم واحد نصب شده است استفاده کنند. فاصله مکانی امکان حضور در شرکت را از کاربران می‌گیرد و نرم‌افزار سیتریکس به این افراد کمک می‌کند در بستری یکپارچه و ایمن از راه دور از هر نرم‌افزاری استفاده کنند.

مجازی‌سازی سرور، مجازی‌سازی دسکتاپ و مجازی‌سازی نرم افزارها از جمله اصلی‌ترین کاربردهای نرم‌افزار سیتریکس هستند. با این روش می‌توان یک نرم‌افزار که تنها بر روی یک سرور قابلیت نصب دارد را برای کاربرهای مختلف به اشتراک گذاشت. افراد می‌توانند با ایمنی کامل برای حفظ اطلاعات از نرم‌افزارها یا دسکتاپ و سرور مجازی شده استفاده کنند و چالش‌های دورکاری را به حداقل برسانند. اگرچه شرکت نرم‌افزاری سیتریکس چندین سال است که به فعالیت در این زمینه مشغول است، خرید نرم‌افزار سیتریکس در این روزها همچنان یک راهکار متناسب با نیاز روز به حساب می آید.

خرید نرم‌افزار سیتریکس

برای خرید نرم‌افزار سیتریکس در ایران می‌توان از ارائه دهنده های این نرم افزار کمک گرفت. شرکت های نرم افزاری که در این زمینه به ارائه خدمات و محصولات مشغول هستند باید با استانداردها و دانش روز به این کار بپردازند. شما نیز برای خرید نرم افزار سیتریکس نیازمند تحقیقات کافی و گسترده در این زمینه هستید. گروه مهندسی لناوا با تکیه به دانش و تجربه های حرفه ارائه خدمات نرم افزاری در سراسر جهان یکی از بهترین گزینه های شماست. با توجه به اینکه تحقیق و بررسی از اولین قدم های خرید نرم افزار سیتریکس است، میتوانید با تماس با تیم مشاوره تخصصی لناوا از نیازها و گزینه های مناسب برای سازمانتان مطلع شوید.

تیم مهندسی لناوا کلیه فرایند نصب، راه اندازی، پشتیبانی و به روزرسانی نرم افزار سیتریکس را به بهترین شکل و متناسب با نیازهای شما انجام می‌دهد. برای بهره‌مندی از سطح ایمنی بالا، بهره‌وری حداکثری از امکانات و شخصی‌سازی نرم‌افزار می‌توانید از متخصصین لناوا کمک بگیرید. قدم اول برای تمام مراحل استفاده از خدمات مشاوره رایگان لناواست. با ما تماس بگیرید!‌

ویژگی‌های نرم‌افزار سیتریکس

نرم‌افزار سیتریکس از ویژگی‌های بسیاری بهره‌مند است و شرکت‌ها و سازمان‌ها با توجه به نیازهایی که دارند بهترین پکیج‌ها را انتخاب می‌کنند.

همخوانی با محصولات مایکروسافت

یکی از ویژگی‌های نرم‌افزار سیتریکس همخوانی و پشتیبانی از نرم‌افزارهای شرکت مایکروسافت است. این همخوانی در سهولت استفاده و بهره‌گیری راحت‌تر از این نرم‌افزار به کمک می‌آید. نرم‌افزار سیتریکس Domain شما را قادر می‌سازد بدون نیاز به استفاده از نام کاربری، سرور را بر روی آن نصب کنید. این روش از طریق Active Directory ویندوز محقق می‌شود.

سیستم تحت وب

نرم‌افزار‌هایی که تحت وب اجرا می‌شوند به کاربران اجازه می‌دهند با هر دستگاهی به نرم‌افزار دسترسی داشته باشند. خرید نرم‌افزار سیتریکس زمانی به سهولت روندهای کاری کمک می‌کند که با ارائه تمام خدمات تحت وب به راحتی و با استفاده از مرورگر وب قابل دسترسی باشد. همچنین، سیستم تحت وب از طرفی به سرعت نرم افزار کمک می‌کند.

کاهش هزینه‌ها

کاهش هزینه‌های سازمان از اولین اتفاقاتی است که بعد از خرید نرم‌افزار سیتریکس رخ می‌دهد. بسیاری از هزینه‌های سنگین شرکت‌ها برای خرید چندین نسخه از نرم‌افزار‌ها و یکپارچگی سازی اطلاعات است و با نرم‌افزار سیتریکس بخش عمده‌ای از این هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کنند. کاربرانی که نیازمند حضور فیزیکی در محل مشخصی داشتند نیز می‌توانند از راه دور به تمام چیزهایی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند و این باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود.

تعریف سطح دسترسی

افرادی که به استفاده از یک نرم‌افزار یا سرور از راه دور نیاز دارند همواره نیازمند دسترسی به بخش‌های اطلاعاتی مهم در سیستم هستند. نرم‌افزار سیتریکس با امکان تعریف سطح دسترسی به مدیران کمک می‌کند در راستای حفظ امنیت اطلاعات و مدیریت هر چه بهتر فعالیت‌های مربوط به کارمندان، برای استفاده از بخش های مشخص از نرم افزار سطح دسترسی تعریف کند.

برای خرید نرم‌افزار سیتریکس به چه چیزی نیاز داریم؟

خرید نرم‌‌افزار سیتریکس همیشه نیازمند بررسی دقیق و تصمیم‌گیری عاقلانه است. اولین چیزی که برای خرید نرم‌‌افزار سیتریکس نیاز داریم اطلاعات دقیق درباره کلیه بخش‌های سازمان است. تعداد کاربران، تعداد سرورها و نرم‌افزارهایی که درگیر فرایند مجازی سازی می‌شوند و چشم انداز شرکت برای فعالیت‌های آینده از مهم‌ترین مواردی هستند که قبل از خرید این نرم‌افزار باید بررسی شوند. دیتاهای دسته‌بندی شده و اطلاعات دقیق درباره سطح نیازها می‌تواند مشخص‌کننده بهترین گزینه و پکیج برای شما باشد.

در مرحله بعد باید از تمامی راه‌های ممکن از اعتبار و کیفیت خدمات شرکت ارئه دهنده مطمئن شوید. اطلاع از شرکا و بررسی کسب و کار این شرکت های ارائه دهنده خدمات  نرم افزاری به شما کمک می‌کنند بهترین انتخاب را داشته باشید. با توجه اهمیت این موضوع، می‌توانید کلیه فرایندهای بررسی  و مشاوره دقیق را به عهده لناوا بگذارید. تیم مهندسی لناوا هم از تخصص کافی برای اجرای پروژه بهره‌مند است و هم با همکاری چنیدن ساله با شرکت‌های موفق مختلف، می‌تواند یکی از گزینه‌های با ارزش شما باشد.